Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hagynátok ezt a barátnőtökn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hagynátok ezt a barátnőtöknek és a legjobb barátjának?

Figyelt kérdés
A barátnőm elmondta nekem azt hogy a legjobb fiú barátjával csapkodni szokták egymás seggét és és a barátnőm azt mondta hogy ebben nincs több barátságnál ( amúgy tényleg csak barátilag csinálják hülyeségből mert a srácnak már elég régóta kapcsolata van) na mindegy én erre az egészee csak annyit mondtam hogy nem nagyon díjazom ezt az egészet és témát váltottam. Ma azt tervezem hogy megbeszélem a barátnőmmel azt hogy ezt fejezzék ve mert oké hogy legjobb barátok de azert van egy határ! Ti mit gondoltok mondjam neki vagy inkább hagyjam?

2018. nov. 5. 13:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha a srác a barátnőd ellenkezése mellett is csapkodna, olyankor kell beverni egyet. Ilyen helyzetben viszont a lányon kell számon kérni, mi a fontosabb - exszel seggrepacsi, vagy a veled való kapcsolat.
2018. nov. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!