Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha a barátotok üzeneteket kap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátotok üzeneteket kap más lányoktól hogy reagáljátok le?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért mutogatja állandóan a fiú a lánynak, ha más lányoktól akik ismerősei kap üzeneteket? Nem szerelmes üzenetet, de ha ír neki egy lány, rögtön megmutatja. Miért lehet ez?

2018. nov. 19. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan üzetetet kap, nem kell veéle foglalkozni. Azért mutatja meg, hogy ne féltékenykedj, mert semmi okod rá.
2018. nov. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak már kezd unalmas lenni. Nem tudom mit reagáljak rá. Tulajdonképpen van egy lány, aki még szivecskéket is küld neki. Jó barátok, ennyi, de nem értem miért küld állandóan szíveket. A barátom mindig lefotózza és átküldi nekem. Eddig azt válaszoltam ezekre, hogy mit képzel magáról a csaj, és hogy álljon le, de a barátom nem érti mi bajom van. Igazából ez a lány mindenkinek küldi a szíveket, úgy vettem észre, instán látom.
2018. nov. 19. 10:13
 3/9 A kérdező kommentje:
És miért téma mindig, hogy képzeld most írt x, most meg y? Na nem azt mondom, hogy más témánk nincs, de kb.napi rendszerességgel fordul elő. Nem értem miért csinálja, mit akar ezzel elérni? Vagy csupán csak gyerekesség lenne? 15 évesek vagyunk.
2018. nov. 19. 10:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátom ezt csinálta kb 1,5 évvel ezelőtt. Azt mondta, hogy részben azért, hogy bizonyítsa hűségét, a másik ok miatt, hogy féltékenynek lásson. :'D

Szóval, ne aggódj.

2018. nov. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Na most már tudod mi az a gyerekes fiú , dobjad ! Aztán próbálj ki egy 20 éves paripát ne tizenéves szamaron ülj !
2018. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat alapja a kommunikáció. Ha ez nem működik, akkor nincs értelme az egésznek.
2018. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadót nem értem.
2018. nov. 19. 12:27
 8/9 anonim ***** válasza:

"És miért téma mindig, hogy képzeld most írt x, most meg y? Na nem azt mondom, hogy más témánk nincs, de kb.napi rendszerességgel fordul elő. Nem értem miért csinálja, mit akar ezzel elérni?"

Erre értem. Ezt vele kellene megvitatnod, hogy miért csinálja, miért beszél róla. Lehet tippelgetni, de felesleges. Ha ezt sem tudjátok megbeszélni, értelmetlen az egész.

2018. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem mutatná meg akkor valószínűleg azon hisztiznél, hogy ki írogat neki és miket és ujujujj. Vagy legalábbis Ő ezt hiszi. Valószínűleg azért mutatja meg, hogy lásd:ezek a lányok csak barátok, nem akarnak tőle semmit és ne kezdj el féltékenykedni.

De tényleg az a legegyszerűbb ha ezt tőle kérdezed meg, vagy legközelebb megmondod neki, hogy "hé, megbízok benned, nem kell állandóan mutogatni az üzeneteket"

2018. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!