Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lànyoknak tényleg nem jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lànyoknak tényleg nem jön be az ha nem vagyok egyedi?

Figyelt kérdés

Mármint tudom ,hogy az nem jön be ha pl más vicceivel élek vissza. De az se ha ugyanugy pl a divatott követem mint a többi fiú? Egyéniségem van vicces vagyok, jól adom magam stb. De pl a szagatott farmer, szagatott polo együtt már van olyan ahol nem nyerő meg az iphone? Én 10/8,6 alatti csajjal nem jönnék össze ezt kinézetbe mérem. belsőre is legyen min 10/7.2-es, és 16-17 év feletti csajjal nem valoszínű ,hogy össze jönnék! Ezt most csak igy irtam nem vagyok felszínes xD Csak a mi városunkba nincsennek

ilyen csajok ezért kereshetek a 28 km-re lévő nagyobb városba :D. Na mindegy ha mondjuk veszek 60 ezerért egy xiaomi-t vagy egy Asus telot meg mondjuk veszek umbro cipőt, idézetes faszább polot vagy esetleg puma polot, Illetve egy szagatott mackot vagy egy natur farmert az úgy egyedi őltözködés xD!

19/Férfi



2018. nov. 26. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Elöször is az öltözködés kb 1 napig téveszt meg egy lányt.


Ami nekem fura, hogy miért akarsz gyermekekkel össze jönni? EGy 15 éves lány még gyerek nem is kicsit, még akkor is, ha neked a nagylányt mutatja.

Miért félsz a 18-20 éves lányoktól? Ök jobban érettek mint te? Ök levágnák elsöre, hogy valami gáz van veled?

2018. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem félek én tölük :D! Hanem nekem az a korosztály annyira nem jön be.
2018. nov. 26. 12:46
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos vannak, akiknek hihetetlen ez, de senkit nem erdekel, milyen telefonod van, az ara meg meginkabb nem. Nem kell tomegnek lenni, huzd fel, amid van, vagy megvenned azert, mert neked tetszik. 19 eves vagyok en is, de valahogy ez nalunk nem erdekelt senkit. Beszelgettunk es beszelgetunk most is ugy, hogy a masik szemebe nezunk, nem az umbro cipojere es nem a zsebebe asust keresve. Vegyel magadnak egy bakancsot meg meleg ruhat, ne kivagott nadragot, mert jon a tel, es nyugodj meg, talalsz valakit igy is.
2018. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

S akkor mit csinálsz? Amikor a csaj betölti a 16ot, akkor szakítasz vele és keresel valakit, aki még nem 16? És ezt így életed végéig? Plusz mi nem jön be a 16-17 éves lányokban? Az emberek annyira egyediek, hogy nem tudod őket korosztály szerint tulajdonsághalmazokba sorolni, és ésszerűen megindokolni a kérdést.

Tudod mi az, ami nem jön be a lányoknak benned? Az hogy buta vagy és felszínes!

2018. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Lányok akik ti írtatok tényleg nem ismeritek a fiúkat. Magamra vissza gondolva 19 évesen nem sokkal voltam másabb mint egy 16 éves fiú, jó nyilván nem minden hülyeségen rihe röhögcséltem , de a férfivá válás az 30 éves korban kezdődik a férfiaknál. Nekem is fiatalabb csajaim voltak ebben a korban, nem is láttam érdeklődést korombeli vagy idősebb nőktől . A 16 éves az meg már nem gyerek , agyilag 2-3 évvel érettebbek a lányok, ezért szoktak pár hónapig tartani a tini kapcsolatok többsége , mivel a fiú éretlen ezért vagy ő dobja ki a csajt, vagy a csaj a fiút.
2018. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pont , hogy a 16-17 év felettiek nem jonnek be annyira mer 16-17 ev a max de ha betoltene a 17 vagy 18-at mar nem szakitanek vele xd!
2018. nov. 26. 13:10
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező , ne hallgass rájuk 2-3 év kor különbség az semmi.Teljesen természetes, hogy fiatalabb lányokhoz közeledsz . Rá érsz még húsz éves p##k miatt idegeskedni ha abban a korban leszel.
2018. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ti aztán jól megtaláltátok egymást, ennyi ítéletet 100 emberben alig találni, mint amennyi kettőtökben van.
2018. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha cogito ergo sum, akkor te nem vagy, mert egyáltalán nem gondolkodsz.
2018. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy felszínes :D Áhhh. De ennyi neked a párkeresés, hogy milyen telefont és ruhát vegyél :D
2018. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!