Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lànyoknak tényleg nem jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lànyoknak tényleg nem jön be az ha nem vagyok egyedi?

Figyelt kérdés

Mármint tudom ,hogy az nem jön be ha pl más vicceivel élek vissza. De az se ha ugyanugy pl a divatott követem mint a többi fiú? Egyéniségem van vicces vagyok, jól adom magam stb. De pl a szagatott farmer, szagatott polo együtt már van olyan ahol nem nyerő meg az iphone? Én 10/8,6 alatti csajjal nem jönnék össze ezt kinézetbe mérem. belsőre is legyen min 10/7.2-es, és 16-17 év feletti csajjal nem valoszínű ,hogy össze jönnék! Ezt most csak igy irtam nem vagyok felszínes xD Csak a mi városunkba nincsennek

ilyen csajok ezért kereshetek a 28 km-re lévő nagyobb városba :D. Na mindegy ha mondjuk veszek 60 ezerért egy xiaomi-t vagy egy Asus telot meg mondjuk veszek umbro cipőt, idézetes faszább polot vagy esetleg puma polot, Illetve egy szagatott mackot vagy egy natur farmert az úgy egyedi őltözködés xD!

19/Férfi



2018. nov. 26. 12:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
Te 19 vagy? Drága virágszálam, a te helyed meg valahol a 8. osztályban van
2018. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Famer póló edzőcipő egyedi? :D Megsúgom, nem attól leszel egyedi, hogy azt nézed, hogy jaj milyen márkát is válasszak. Attól leszel egyedi, hogy nem ezzel foglalkozol. És nem kell valami különc stílust kitalálni magadnak. Nyugodtan lehet a mai általános divatos ruhák közül választani, csak ne erre legyél rákattanva, hogy most szaggatott vagy nem szaggatott farmer. Egyébként én a minél egyszerűbben ajánlom. Nem nagy mintás, nem feliratos póló, nem szaggatott farmer, és nem járunk mackóban, csak szabadidős programokra, sportra, séta, stb. De randira vagy suliba ne.
2018. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy valódi lenne a kérdés, ha trollkodsz ne legyél ennyire retardált, mert elárulod magad. :D
2018. nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
44%
#9/13 Ha nem fejted ki mi a problémád a hozzá szólásommal akkor a levegő beszélsz. Tehát ennyiből , én meg azt mondhatom hogy te élettelen vagy... De persze ezt nem gondolom komolyan , mert nem haragszom rád és tényként se írhatom.
2018. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!