Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Talán nekem kellene lépnem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán nekem kellene lépnem? Vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Két éve folyamatosan (lassan 3) éve ugyan abba a fiúba vagyok szerelmes. Jártunk korábban,de fiatalok (nem mintha most nem) de sokkal tapasztalatlanabbak voltunk,és akkor éltük azt a tipikus idióta időszakunkat. Egy időben a szakításunk után nagyon rossz híre lett, nekem meg 1 évre rá lett egy új barátom (akivel nem tartott sokáig,és kedveltem,szerettem de nem tudom azt, mondani hogy szerelmes lettem volna belé) ellenben, az első "barátomba" ugye még mindig szerelmes vagyok. Egy olyan 1 éve békültünk ki. 1 éve beszélünk folyamatosan és találkozunk eléggé gyakran (hetente 2-3). Ő próbálkozott párszor nálam,de a legelegjén nem tudtam bízhatok-e benne,másodjára meg eléggé ki voltam borulva, mert azt hittem csak azért kérdezte meg ha akarok vele járni,mert a barátnőim erőltették,ééés utánna jöttem rá,hogy nem csak amiatt,hanem mert tényleg kedvelt. És teltek a hónapok,találkoztunk,beszélgettünk de többet nem próbálkozott,pedig mostanra úgy érzem,hogy igen minden tiszta,és vele akarok lenni. Valaki azt mondta,hogy úgy tudja még kedvel engem,de én már nem érzem ezt,más azta mondja nem akarnagyon barátnőt,a legjobb barátnőm (aki osztálytárs vele) támogat,és szerinte azért nem kell neki senki mert engem kedvel. De minden tudmásom szerint ő tudja már egy ideje,hogy kedvelem mégsem lép. Egyesek szerint nekem kellene lépnem,de nem tudom hogy. Szerintem meg hagynom kellene az egészet... Szerintetek?
2018. dec. 1. 14:07
 1/4 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk. (Azok akik nem a kérdésre válaszolnak kiméljenek attól,hogy minek kellett nekem 14,15 évesen barát. Gyerek szerelem volt,amiből nekem komolyabb érzéseim lettek)
2018. dec. 1. 14:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd még, lépj te és kiderül, mi a helyzet.
2018. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
#1: Most is gyerek vagy
2018. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy röviden és tömören: Hagyd a fenébe.
2018. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!