Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok működhet egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok működhet egy kapcsolat így? Esetleg nektek milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
Áprilisban megismerkedtem egy lánnyal neten. Nagyon jól kijöttünk, mindketten épp egy kapcsolat végén voltunk és segítettünk egymásnak tanácsokkal, később randizásban is. Aztán elkezdünk egyreközelebberülni egymáshoz és végül bevallottuk egymásnak az érzéseinket. Azóta (kb 3 hónapja) elterveztük hogy összejövünk. A bökkenő annyi ami miatt felteszem a kérdésem hogy én kecskemét környékén ő pedig kispesten lakik. Viszont beszéltük hogy hétvégéket együtt tölthetnénk náluk.sajnos nálam nem megoldható. Szeptembertőlköltözök fel Budapestre egyetem miatt. Mit gondoltok,volt már hasonló távkapcsolatotok

2018. dec. 11. 09:03
1 2
 11/13 anonim válasza:
12%

De, vadidegenek.

És újra mondom semmiféle kapcsolatról nincs szó. Lehet, hogy ha találkoznak, akkor a legkevésbé sem lesznek szimpatikusak egymásnak.

2018. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem úgy működött, hogy 330km re laktunk egymástól.
2018. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Sajt0304 válasza:
Szerintem igen is működhet ne add fel ha szereted:) Írok privátba és akkor részletesebben is átt tudjuk beszélni hátha tudok segíteni(nekem is jelenleg is tart egy távkapcsolatom az sem volt zökkenőmentes sőt talán mi még több idő múlva találkoztunk)
2019. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!