Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért fontos a szex egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos a szex egy kapcsolatban és miért van ilyen nagy súlya?

Figyelt kérdés

2018. dec. 11. 17:47
1 2 3 4
 1/37 Sufferion ***** válasza:
74%
Mert akkor végre fizikailag is kimutatják szeretetüket
2018. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
25%
Mert az egész azon alapul. A nő rendszeres szexet biztosít a férfinak aki cserébe megvédi őt és a porontyait. Ez persze az őskori verzió, de a mai kapcsolatoknak is ugyanúgy a szex az alapja.
2018. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
16%
A szex is ugyanúgy szükséglet mint az éves, ivás, sz@rás, alvás, légzés! Ennél bonyolultabb ne legyen!
2018. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
83%
Aki ezt nem érti annak kapcsolat sem való.
2018. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%
Mert a normális, működő párkapcsolathoz a szex is hozzátartozik. Mivel a kérdésed furcsa számomra, hozzáteszem, hogy ez csak akkor jó és normális egy párkapcsolatban, ha mindkét fél szeretné. Ezt csak azért mondom, ha esetleg még szűz vagy, ne menj bele, ha nem akarod.
2018. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
0%

miért? 20felett ha mind2 akarja akar korlatlanba is mehet, 20 alatt ha valaki nem akarja szeretne stb vagy fiatal vagy nem tudja h o ez az igazi, akk ne tedd, ha szűz vagy akk fontos h tudd h mivan ha nem o fog tetszeni holnap, és a holnapival is csinalod, és utana mar lesz egy * neved is-ezzel azt akartam kifejezni h ne mindenkivel, de 17 alatt ha ezen gondolokozol h elveszem-e vagy ne akk inkabb ne mert általaban van oka h miert merult fel a kerdes h lehet az is h te meg nem akarod


am 20 felett egy igen fontos dolog, van mikor mind2 fel szereti, ha valaki valamiert nem szereti, de a masik naon akk az hoszabb story, és bekitő szex nincs a veszeked helyett kell tolni

2018. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
74%

A szex férfi oldalról nagyon fontos, mert csúnyán szólva az esemény után lesz "józan" igazán, miután a hormonok eltávoztak a testéből, és egy kis vér jut az agyába is a péniszén túl.

Az első szex a kapcsolat szempontjából tök mindegy (persze a szexuális élet szempontjából nem), mivel senki nem fogja elhagyni a másikat az első aktus után. Ezzel szemben, miután a férfi feje kitisztult eldől, hogy mikor a mellette fekvő nőre nézvén elmosolyodik, vagy kifehéredik mint a fal, miközben azt gondolja, hogy: "úristen, mit keresek én itt".

2018. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
34%

#7... Én miután először szexeltem el se tudtam menni 3 órán keresztül.


Pedig állati dög csaj volt, és igazi vadmacska... de tudtam hogy bizonytalan abban, hogy szeret-e, szóval leblokkoltam.

Aztán nem is lett belőle semmi, bár azóta is szép emlék volt ahogy sikított alattam xd (nem mertem elmondani h szűz voltam)

2018. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

#1 értem, de tényleg ennyire fontos ez?


#2 hát, ezzel úgy látom nem csak én nem értek egyet.


#3 ezen vitatkoznék, inkább igény, mint szükséglet.


#4 éppen ezért szeretném megérteni.


#5 tudom, hogy ha nem akarom, nem kell belemennem, de elmagyarázná valaki, miért olyan fontos ez? Mindenki ezt hangsúlyozza a párkapcsolatok terén. Jó, fontos része, de miért? (Tudom, hogy nagyon furcsa és szokatlan ilyen "alapvető" dolgot kérdezni, de ha egyszer nekem nem tiszta, csak így érthetem meg, nem?).


#6 köszönöm, megértettem, hogy mire gondolsz,azt is, hogy fontos, de maga a szex fontosságát egy kapcsolatban elmondanád? (De akár más valaki is lehet).


#7 ööö...nem igazán kapom a kapcsolatot a szex s a józanság közt, de ha jól értem azt akarod mondani, hogy a szex csak arra van, hogy eldöntsük akarunk-e bármit a mellettünk fekvőtől? Nem abszúrd ez kicsit?

Na és a nő szempontjából mi szerepe az egésznek?


#8 örülök, hogy gazdagabb lettél egy szép emlékkel, de a kérdésem szempontjából segítenél kérlek?

2018. dec. 11. 21:33
 10/37 anonim ***** válasza:
74%

7-es vagyok


Igen, ezzel elárultad, hogy lány vagy :D

Tudod, a fiúk ugyan nem ösztönlények, de hajlamosak vagyunk arra, hogy a döntést a hímvesszőnkre és nem az agyunkra bízzuk. Tehát sok esetben elragadhat egy fiút egy lány testi gyönyöre, de az ilyen általában kifúj 1-2 alkalom után, de leginkább már az elsőnél (tudod, ilyenkor rakják ki az olyan kérdéseket gyakorira, hogy "kihasználtak?" vagy "csak szexre kellettem?"), amikor az orgazmust követően a férfi úgymond "tisztán" látja a világot (ez egy hormonális dolog, nézz utána, ugyanezért van az, hogy az aktust követően a férfi elálmosodik). Ergo hiába szép egy lány, ez nem elég hosszútávra.

2018. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!