Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért fontos a szex egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos a szex egy kapcsolatban és miért van ilyen nagy súlya?

Figyelt kérdés

2018. dec. 11. 17:47
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Rendben, most értem mire gondolsz, na de mi lesz a fő kérdésemmel?
2018. dec. 11. 22:18
 12/37 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező aszexuális vagy? Ha nem akkor tudhatnád, amúgy "kapcsolatok" már óvodába is vannak szex nélkül, de már ott is megjelennek bizonyos intim, szexualitásra hajazó dolgok, mert erre születtünk, csak később a hormonváltozások még jobban felerősítik.
2018. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
#12 igen vannak kapcsolatok szex nélkül fiatal korban, és igen, lehetnek szexualitásra "hajazó" dolgok. De a kérdésemre, hogy ez a kapcsolat szempontjából miért fontos , nem válaszoltál.
2018. dec. 11. 22:28
 14/37 anonim ***** válasza:
22%
Fajfenntartásról hallottál már? Mindent ez mozgat, állatok vagyunk mi is.
2018. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Nem csak azért szexelünk, hogy gyereket nemzünk. Ahhoz amúgy se kell kapcsolat.
2018. dec. 11. 22:45
 16/37 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, ha rosszul fogalmaztam. Arra vagyok kíváncsi, hogy miért fontos része a szexualitás egy kapcsolatban?
2018. dec. 11. 22:52
 17/37 anonim ***** válasza:
33%
De ösztönszerűen azért szexelünk, az hogy milyen ideológiát találunk ki rá, az tökmindegy, a szaporodás a lényeg, ha az élvezet lenne, akkor nem igen számítana pl. a külső, max a méret, de pl. az arc semmilyen szinten kb. Ezek csak azért számítanak, mert a genetikáról árulkodnak, és fontos, hogy egészséges utód szülessen. Na meg pl. az izom mit számítana a mai világban, ahol a gépen éljük az életünket? Azért mert ősi ösztön, hogy erős férfi kell a nőknek, aki megvédi a ragadozótól, meg a többi férfitől (ma erre nem lenne szükség). A nagy mell mit számít a nőnél, termékenység szimbóluma. Mindent az ösztönök irányítanak, valahol tudjuk fékezni, behatárolni, de nem sok sikerrel.
2018. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
33%
Szóval a szaporodás miatt fontos, na meg üríteni kell, ha akarod, ha nem, és jobb abba akit szeretsz, vagy tetszik neked, még ha bunkón is fogalmaztam, de a nők is akkor egészséges természetűek, ha megkapják azt ami kell nekik, ha érted...
2018. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
14%

Szerintem is fontos dolog a szex.


Nem vagyok féltékeny. Én megengedem/megengedtem a partnereimnek, hogy nyugodtan félreléphetnek ha van kedvük.


Az első barátnőm megcsalt, és el is mondta. Ritkán tudtunk találkozni, elfoglaltak is voktunk, meg fiatalok. Viszont miután elmondta egy irtózatos menet lett belőle, és igazából egy kezes bárányom lett. Összekötött minket ez a nemi izgalom.


Mindenki akitől többet akartam, elég sok kényeztetést kapott, és igyekeztem minél tovább izgatni őket. És tényleg azt tapasztaltam, hogy a jó szex az, ami ezeket a kapcsolatokat igazán életképessé tudja tenni. Profán, de ez olyan mint amikor betörik a lovakat. De aki őszinte nőy szerintem bevallja higy a szex igenis fontos számukra is.

Nehéz megunni a jó szexet.


Persze az elsődleges dolog a bizalom, egymás feltétlen szeretete. De szerintem egy egészséges kapcsolatban ez kell hogy legyen az elsődleges alap, amelyre rácsatlakozik majd az intimitás.

2018. dec. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
75%

Azért olyan fontos,mert egy egészséges kapcsolatban nem csak lelkileg “kívánod”,igényled a párod társaságát,hanem testileg is. Ki akarsz vele elégülni,örömet akarsz neki okozni és csak azt akarod hogy éreztesse veled,kíván,kellesz neki,nem csak a lelkének,hanem a testének is.

Két részből állunk ahogy egy kapcsolat is. Lélekből és testből állunk,egy kapcsolat pedig lelki és testi részből.

Egyszerűen csak ennyi a válasz. Mindkét részed ki kell elégíteni egy boldog élethez. És ehhez meg kell találod azt aki boldoggá tesz,akivel kiteljesedsz.

Egyfajta kiteljesedésnek is veheted a dolgot.

Sok örömet okozó hormon szabadul fel orgazmus közben,szoval nem utolsó sorban,nagyon jó dolog😅

Remélem választ kaptál a kérdésedre.

2018. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!