Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet még valami köztünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még valami köztünk ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Nagyjából 3 hónapja szakítottunk barátnőmmel(17), akivel a mai nap újra összefutottam. Mivel akkoriban még nem dolgozott, így engem is meglepetésként ért, hogy ő vette fel a rendelésem a gyorsétteremben. És erről azért nem tudtam, mert bár barátként váltunk el és még vagy 2 hétig tartottuk a kapcsolatot facebookon, viszont ezt követően úgy gondoltam az a legjobb, ha nem beszélgetek vele többet. Egyrészt azért, hogy könnyebben felejthessek, másrészt pedig mert nem sokkal a szakítás után összemelegedett egy másik fiúval is, így nem láttam túl sok esélyt arra, hogy abban az időszakban sikerülne visszahódítanom. De most nincs senkije azt tudom. Nehéz volt így elengedni, hisz szerettem még utána sokáig, és nem felejtettem el a mai napig. Majd ma mikor nála rendeltem, újra fellobbant 1 apró láng bennem és mint rég látott barát, elhívtam kávézni, beszélgetni 1 hét múlva, amit elfogadott. A szakítás legfőbb oka az volt, hogy messzebb költöztem tőle, ami engem megviselt, annyira, hogy még kissé el is fordultam tőle, pedig szerettem. 3 hónapot voltunk együtt, de az mesés volt mindkettőnk számára az idő alatt. Viszont mire ágyba jutottunk, addigra már ez a költözés tervbe volt, és sajnos nem csak, hogy keveset voltunk együtt az ágyban de azokon az időszakokon sajnos nem voltam jó sem, hogy őszinte legyek. Ez persze betudható annak is, hogy rég voltam mással úgy előtte...Mindennek következménye pedig az lett, hogy a kapcsolatunk elhidegült majd a szakítás mellett döntött, pedig ő is szeretett akkor. Mostanra viszont úgy érzem, tanultam a hibáimból. Ezért érdekelne, hogy szerintetek ennyi idő után lehet-e még köztünk valami újra a barátságon túl. Az ő szemében is látszódott, hogy örült nekem, hogy láthatott.
2019. jan. 3. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Pfuu,nehéz eset. Ha csak a költözés van a háttérben és semmi egyéb,akkor igen. Van rá esély. Ha a ezután nem gond a távolság akkor igen,miért ne? Hisz te is szeretnéd és a leírásod alapján ő is belevágna,szerintem. Megér még egy esélyt az egész. A szeretet nem ismer határt,távolságot,nemet:)
2019. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából gondolkodtam rajta, hogy megkérdezzem-e, hogy mi lenne ha újra kezdenénk, de szerintem jobb lenne ha csak újra elkezdenénk ismerkedni, baratkozni az alapoktól szép lassan...
2019. jan. 3. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!