Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, lányok! Nektek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Nektek van olyan dolog amit nem szerettek a párotokban és nem engeditek neki?

Figyelt kérdés
Ha szabad tudnom mik azok?
2019. jan. 7. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Például nem engedem, hogy a szoba közepére szarjon.
2019. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Italt azt nem szereti, de hát ha egyszer szomjas vagyok😀
2019. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
A legnagyobb baj az Édesem, h nem vagy képes arra, h megértsd a párod. Nem tilthat meg semmi, az lehet, de neked is kéne alkalmazkodnod hozzá. Szolid sminkkel semmi baj. A legnagyobb baj azzal van, h te sem érted meg a párod. Tanács ként azt tudom mondani, h próbálj meg az ő fejével gondolkodni. Fogad el, h nem szereti, lehet, h meg fogja "engedni", de h nem fogsz neki tetszeni úgy az tuti! Amúgy meg, vannak olyan dolgok amiket megcsinálsz a kedvéért vagy amire megkér annak ellenére, h nem szereted? Mert ha nem akkor inkább maradj csendben és ne várd el a párodtól, h ő alkalmazkodjon hozzád és fogadjon el, ha még te sem vagy képes rá!
2019. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Szép kis barátnő vagy mit ne mondják, ha a barátodat itt beszéled ki a háta mögött!

A fiú helyében elgondolkoznék, h megéri-e ilyen lánnyal együtt lennem...!

Gáz vagy! Ne várd el a sráctól, h elfogadjon ha itt beszéled ki a háta mögött! Különben meg gondolkozz el a srác fejével is! Te sem tudod elfogadni igazán főleg, h még ki is beszéled.

Előzőnek igaz a van, ne várd el, h elfogadjon ha te sem vagy képes. Te Legalább megcsinálsz neki olyat amit nem szeretsz, vagy csak hisztizni tudsz?!

2019. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Egyebkent nem ertem miert kell letamadni.. Ezzel nem beszeli ki...

A masik pl az en baratom sem szerette azt, hogyha volt rajtam egy kis szempillaspiral is.. Tenyleg nem ertem egy normalis kerdesre miert nem lehet normalis valaszt adni, egybol jon az , hogy kibeszeli..Szimplan csak kivancsisagbol feltette ezt a kerdest, o oda sem irta, hogy pl az o baratja mit nem szeret, akkor irta miutan megkerdeztek tole..

De orulj neki, hogy o smink nelkul lat a legszebben!😊😊

2019. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem èrtem

Ha az èn pàrom arra kèrne ne sminkeljem magam.Nem tennèm!

Ennyi

2019. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem szereti, ha sminkelsz, azt jelenti, hogy a természetes szépségedért szeret. De nem mindegy, hogy nem szereti, vagy tiltja.
2019. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!