Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 22 évesen tényleg rossz, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen tényleg rossz, ha 14 éves barátnőm van?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátnőm, sosem tetszettem úgy senkinek. Aggasztott a kora de jól esett, hogy végre tetszem valakinek, hogy valaki tud úgy rám nézni. Sose gondoltam volna, hogy valaha lehet ilyen szép barátnőm, mai napig hihetetlen, hogy engem választott.

De sokan rossz szemmel nézik, hogy ennyivel fiatalabb.

Viszont szeretném ha tartós lenne, mert 22 év után végre valakinek tetszem s velem akar lenni.

Nagy szerelem még nincsen, de úgy érzem jó úton haladunk.



2019. jan. 8. 15:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
57%

Bírom, hogy aki fiatallal kezd arról mindenki azt feltételezi, hogy valami szexmániás pedofil állat.

Szard le az emberek véleményét.

2019. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
65%
amikor 20 éves volt a nő volt 10 éves ... nem voltak akkor együtt mert csak 40 évesen ismerkedtek meg te degenerált.
2019. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
32%
Tesó. Én 19 vagyok,de a saját korosztályomban 10ből 6 lánynál érzem kb azt,hogy éretlen hozzám. A kérdésedből is látszik,hogy nem vagy 22 éves "férfi" szinten. Nagyon gáz..
2019. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
43%

Te felnőtt vagy, ő 14 évesen még gyerek.

Szóval igen, gáz.

kb. 20 éves kor fölött már lehet lazábban kezelni a korkülönbséget, ha tényleg egyenlőségen alapul a kapcsolat, de egy tini-felnőtt szerelem mindig gáz.

2019. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%

#11-es válaszával egyetértek, ha szereted és ő is téged, akkor tulajdonképpen miért is érdekel mások véleménye? Ember, had döntsétek már el ketten, hogy együtt akartok e lenni. Szerintem 22 évesen tudod mit csinálsz, ő meg majd eldönti 14 évesen, hogy kell-e ez neki. Mert hiába fiatal, ő is tud gondolkozni. ._.


Ezt a pár sort pedig a saját érdeked miatt írom, mert pontosan ugyan ilyen helyzetben volt egy jó barátom is: kezeld nyugodtan a dolgokat, bármi történjék. Semmit ne erőltess amit nem szeretne még, de te meg azért ne legyél papucs. Állj ki magadért ha úgy van, hiába fiatal és első kapcsolat. Adj egy kis időt amíg eldőlnek a dolgok. Ha fél éve együtt vagytok, akkor foghatod komolyabbra a dolgokat, addig meg csak óvatosan, nehogy végül hatalmasat csalódj és te sérülj lelkileg. Hidd el, a szavak kevesek, és ő még nem is feltétlen értheti, hogy mekkora súllyal bírnak. Az "örökre együtt" egy szép ígéret, de hatalmas "munka" betartani. De félre ne értsd, ezzel nem leszólni akartam.


Sok boldogságot kívánok nektek!

2019. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
36%

#6 azért utném le ,mert egy 14 éves lányra ne eroltesse rá a szexet .meg amúgy senki re se .

Csak egy 14 éves még gyerek és éretlen a szexhez.

2019. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
52%

#16 Igen, egyetértek.


Arra figyelj kérdező, hogy ő még nagyon fiatal a szexhez meg az ilyen dolgokhoz, szóval ne erőltess rá semmit. De ha ő akarja se menj bele. Magyarázd el neki, hogy miért nem. Ha ezt nem érti meg és emiatt elhagy, akkor így járt. Olyanért kár siránkozni.


De 22 évesen nem hiszem, hogy tudnál 2 évet várni. Emiatt (is) sok a korkülönbség.


20/F

2019. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha a szülei kifogásolják, tégy igéretet, hogy még 2 évig biztosan nemszexelsz vele. És tanítsd meg kiverni a puskádat, te elnyalod, és kész a boldogság. Ha nem kerek valami kérdezz!
2019. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
52%

#18 Szerintem pettingelniük sem kéne még minimum még 15 éves nem lesz a lány. Legalább. De a legjobb lenne, ha 16 éves kor után történne mindkettő. Mindegy.


Csak tényleg, a szexel várj még, mert ahhoz még legyen akármilyen érett is(mert lehet), mégcsak egy kislány.

2019. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Mennyien irjatok, hogy varjak a szexel... Ti azert jottok ossze valakivel, hogy masnap szexeljetek is? 22 vagyok, eddig csokbam sem volt meg reszem azelott. Tudok varni. :)
2019. jan. 9. 07:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!