Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 22 évesen tényleg rossz, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen tényleg rossz, ha 14 éves barátnőm van?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátnőm, sosem tetszettem úgy senkinek. Aggasztott a kora de jól esett, hogy végre tetszem valakinek, hogy valaki tud úgy rám nézni. Sose gondoltam volna, hogy valaha lehet ilyen szép barátnőm, mai napig hihetetlen, hogy engem választott.

De sokan rossz szemmel nézik, hogy ennyivel fiatalabb.

Viszont szeretném ha tartós lenne, mert 22 év után végre valakinek tetszem s velem akar lenni.

Nagy szerelem még nincsen, de úgy érzem jó úton haladunk.



2019. jan. 8. 15:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Egy egészséges kapcsolathoz a szex is hozzátartozik. Viszont én a szülei helyében feljelentenélek. Egyáltalán hol szedted össze?
2019. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Volt olyan osztálytársam (17) hogy amikor jogsizott , összejött az oktatójával közbe.(48) .A mai 14 évesek már jóval többnek érződnek, és régen 18 évesen meg már szültek, annyira nem rossz ez
2019. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
#22 Igen ám, csak régebben nem saját döntésükből mentek férjhez(egyébként már 10 éves kislányokat is hozzáadtak 40 éves palikhoz) meg szültek 18 évesen, hanem mert apuci meg a férjuruk megparancsolta. Azért ez nem teljesen ugyanaz. Egy 14 éves kislány meg egy 22 éves srác, vagy férfi, kinek hogy tetszik, sehogy nem illenek össze. Sem lelkileg, sem szellemileg, sem szexuálisan, sem sehogy. Működhet egy ilyen kapcsolat, de az esetek 99%-ában nem.
2019. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ácsi! Ez egy normális, kicsit félénk fiú, akinek életében először van dolga lánnyal. Szó nem volt róla, hogy le akarja fektetni, és ez kiderült a kifogástalan stílusából, ami az itt hozzászólók kérdezők legtöbbjéről nem mondható el. 8 év különbség van közöttük. A szivaros betyárt ma temették el, akinek a felesége a timike, vagy 100 évvel volt fiatalabb tőle. És épphogy csak szobrot nem emeltek neki. (de a föld szerintem majd kiveti magából) Akkor mi a fenéről is papoltok itt?
2019. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Arról papolunk, hogy az egyik felnőtt a másik meg gyerek. A "szivaros betyár" esetében pedig 2 felnőtt emberről volt szó. Nagyon nem ugyanaz!
2019. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet azóta? :)
2019. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!