Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy barátnőm, de más is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, de más is nagyon tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akit szeretek és hosszabb távra tervez(t)ünk, de nem rég szóba jött esküvővel kapcsolatos téma, és őszintén mondom, hogy megijedtem, mert nem szeretném az első barátnőmmel leélni az életem, főleg, hogy a suliban van egy lány aki nagyon tetszik nekem és neki is én. És bírnak engem a szülei és én is őket, de most nem tudom mi legyen mert mostanában csak ritkán tudunk találkozni, a másik lány viszont alattam jár egyel. Találkozzak a barátnőmmel többet vagy szakítsak?

2019. jan. 11. 15:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha te magad így vélekedsz erről a dologról, az már nem jó jel.

Viszont ha másfelé kacsintgatsz, akkor ebből a kapcsolatból nem lesz semmi jó.

A barátnőddel ülj le és beszéld meg vele normálisan.

Nem érdemes azért többet foglalkozni a barátnőddel, hogy kiszeress valakiből, mert ha most megtörtént, később is megfog történni csak egy másik lánnyal.

2019. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

milyen szánalmas vagy, hallod

Bármennyi lánnyal fogsz találkozni, és külsőre tetszik fogod magad és szakítasz a mostani barátnőddel?

Jah, hagyjad is szegény lányt nem érdemel meg téged.

2019. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
A lány érdekében írom, hogy szakíts vele. Rohadt nagy hányinger vagy. Méghogy nem akarsz az első barátnővel komoly dolgokat, mert ő az első. Akkor feküdj le még tízzel, de ne menj vissza hozzá. Szevasz.
2019. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Legalább őszinte vagy! Aki így működik előbb-utóbb úgy se fogja meg találni a helyét!
2019. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Pajtás, én az első lánnyal élek boldog házasságban bő 50 éve!

Azért, mert itt letolnak (joggal!) ne tarts ki a lány mellett! Csak akkor, ha tényleg szereted. Ne tedd tönkre mindkettőtök életét...

2019. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Szakíts vele. Nem érdemled meg.
2019. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?Kicsit zavaros nekem,hogy esküvőt terveztek,de iskolába jártok.Egyébként már régen rossz,ha megfogalmazódik benned ilyen kérdés,tegyél jót a barátnőddel és szakits vele.
2019. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem esküvőt terveztük, csak a múltkor szóbahozta hogy hány gyereket szeretne.

17F

2019. jan. 11. 19:54
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Öcsi, még a szádba folyik a taknyod, olyan fiatal vagy!

Azt írod, hogy nem terveztetek esküvőt, de azért olvasd el, hogy mit írtál a kérdésed első mondatában! Ott van feketével a fehéren, hogy szóba jött az esküvőtök. Cumi jár neked, nem esküvő! A szádból csinálsz segget magadnak.

2019. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
kivel tudnád/hosszú távon el tudnád-e képzelni valamelyikkel az életedet?
2019. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!