Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm facebookon idegenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm facebookon idegenekkel ismerkedik, szerintetek normális?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt, nemrég egy idegen sráccal kezdett neten ismerkedni. Amikor rákérdezek, hogy miért akar vele ismerkedni, csak annyit mond, hogy miért ne, teljesen normálisnak tartja. Vannak még ilyen lányok? Nekem csak azért fura, mert én nem állnék le ismerkedni másokkal, amikor szerelmes vagyok, és barátnőm van, mert nem vágyok más társaságára.. Főleg, ha nem is ismerem.

2019. jan. 20. 19:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintme teljesen oké, ha valakinek lesznek új barátai, akár ellenkező nemű, akkor is ha kapcsolatban van. Attól, hogy együtt vagy valakivel, nem azt jelenti, hogy senki mással nem töltheted az idődet csak vele. Ettől függetlenül lehet hűséges az ember. Egyszerűen nem akadaz ki, hiszen ő a társad, bízol benne. Ha meg megcsal, akkor amúgy is kapna lehetőséget, hátad mögött beszélgetgetne. Ha meg akar csalni, megfog, ha barátkozik, ha nem.
2019. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

En csak ugy vagyok vele, hogy jobb felni, mint megijedni.

Itt nem arrol van szo, hogy baratjai vannak, nekem is vannak lany barataim, sok, es neki is fiu.

Itt arrol van szo, hogy ismerkedik.

2019. jan. 21. 12:57
 13/21 A kérdező kommentje:
Meghozza facebookon, egy idegennel
2019. jan. 21. 12:59
 14/21 anonim ***** válasza:
Barátaim veletek nagyon nagy gond lehet, ha ennyire korlátoznátok a párotokat. Nekem is vannak lány barátaim, telefonon is tartjuk a kapcsolatot és nagyon nem érdekel mit gondol a barátnőm (és nem zavarja amúgy sem). Azzal barátkozok akivel akarok, szabad és értékes ember vagyok önálló akarattal. Szeretem és nem csalnám meg vagy hagynám el másért és neki is vannak pasi barátai amit elfogadok. 21F
2019. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Tudod utolsó barátocskám,mindenki nem lehet olyan mint te és a barátnőd.Erre mondják azt hogy senki sem egyforma.
2019. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk a barátommal. Mindketten megértjük egymást az ellenkező nemmel, neki vannak nagyon jó lámybarátai, ők mutatták be nekem, néha náluk alszik, nekem is vannak jó havereim. Bízunk egymásban feltétel nélkül, s tudom, hogy nem csalna meg, én lehet hajlamosabb vagyok kilengeni, de én sem teszem, mert fontosabb nekem annál, hogy másokkal szórakozzgassak.
2019. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
34%

Milyen idióták vannak ott... Azzal hogy a barátnőd, nem birtoklod. És attól még hogy a barátja vagy, nefm

kell hogy megelégedjen csak a te társaságoddal.Utálom az olyanokat akik : Bocsi barátom van ezért nem beszélgetünk meg ilyesmi szövegekkel jönnek

2019. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#14 vagyok

Teljesen egyet értek veled, nem birtokol senki senkit egy kapcsolatban. Szakadjon meg a szociális élete az egyik félnek vagy mindkettőnek mert kapcsolatban élnek?

2019. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
rám irhatsz(;
2019. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Egyre furább, és jellemtelenebb világot élünk a legtöbb ember egocentrikus és csak azzal törődik ami neki jó és abszolút nem érdekli, hogy mást bánt vele. Tesó egy tanács,ha ilyet csinál megbeszélni se tudod vele mert ő ilyen te meg nem. Szerintem ne pazarold rá az idődet mert amint jön nálad jobb, hidd el ő se fogja. Az meg hogy azt mondja szeret... hidd el nekem sok ember úgy vagdalkózik ezzel a szóval, hogy valójában sosem élte meg ezt az érzést. A döntés nálad és senki nem veheti el tőled ezt a jogot ;)
2019. febr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!