Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm facebookon idegenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm facebookon idegenekkel ismerkedik, szerintetek normális?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt, nemrég egy idegen sráccal kezdett neten ismerkedni. Amikor rákérdezek, hogy miért akar vele ismerkedni, csak annyit mond, hogy miért ne, teljesen normálisnak tartja. Vannak még ilyen lányok? Nekem csak azért fura, mert én nem állnék le ismerkedni másokkal, amikor szerelmes vagyok, és barátnőm van, mert nem vágyok más társaságára.. Főleg, ha nem is ismerem.

2019. jan. 20. 19:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#14 vagyok

#20 szóval neked nincs szociális kapcsolatod az ellenkező nemmel csak a barátoddal/barátnőddel? Elég szomorú életed lehet akkor. Vannak szép lány barátaim, de nem hagynám el értük a barátnőmet. Ne magadból indulj ki :)

2019. febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!