Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit gondoltok erről? Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nemsokára két éve, hogy együtt vagyunk a barátommal. Nagyon szeretjük egymást, és már nem is tudjuk elképzelni egymás nélkül az életünket. Együtt tervezzük a jövőnket, elbeszéltünk mindent, hogy meg fogunk házasodni meg hogy lesznek gyerekeink. Sokat fogunk utazni, bejárjuk az egész világot. Tudom, ez most talán úgy hangzik, mintha még mindig abban a bizonyos "rózsaszín köd"-ben lennék, de nem. Úgy gondolom már rég túl vagyok. :) Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek lehetséges, hogy minden, amit eltervezünk, megvalósuljon? Persze ha mindketten akarjuk. És hogy, mivel nekem Ő az első, lehetséges, hogy Ő lesz az utolsó is?

Köszönöm a válaszokat! Ha van valaki ehhez hasonló, szívesen meghallgatnék minden tapasztalatot!



2019. jan. 22. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Eh nekem is volt ilyen, csak a szüleim elváltak és éppen emiatt költöztünk és nem nagyon tudtuk kibírni, hogy ne találkozhassunk, éppen emiatt szakítottunk ;(

Szóval bármi lehet :) hajrá :D

18/f

2019. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A terveitek alapján és a jövőtöket illetően, csak rajtatok áll!

Ha annyira oda vagytok egymásért, csak nem lehet a későbbiekben baki?

2019. jan. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi 4 évig ezt terveztük és szét jöttünk 😅
2019. jan. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges igen, DE.

Később kíváncsiak lesztek hogy mással milyen a szex. legtöbb esetben ez van, bár nem biztos. Nem kívánom.

Föl kell dobni az együttlétet kettőtök között hogy változatos legyen.

Meg fiatalok vagytok , főleg te ha ő volt neked az első.

De nem feltétlenül igaz amit mondtam...

Nagyon sok boldogságot nektek és teljesüljön minden állom amit elterveztek.::))

2019. jan. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam hasonló helyzetben. 16 voltam, mikor megismertem, részemről szerelem volt szó szerint első látásra. Ő akkor bizonyos okok miatt nem akart barátnőt, viszont mindig egymás felé sodródtunk. Előtte pár hónapos, semmit nem érő kapcsolataink voltak. 17 voltam, mikor összejöttünk. Elsők voltunk egymásnak és a terveink szerint utolsók. Mi is tervezgettük, hogy utazás, házasság, gyerekek...Persze az élet nem könnyű, akadályokat gördített elénk. A lényeg, hogy bármekkora is az akadály, ki kell tartani, nem szabad elengedni a másik kezét. Mi így tettünk. Azóta kb körbe autókáztuk az országot, voltunk külföldön is. 9 éve vagyok együtt a férjemmel, a mai napig imádjuk egymást. Nem lett unalmas a kapcsolatunk, nem vágyunk másra, nem kényszerből és nem megszokásból vagyunk együtt, hanem szerelemből. :) Szóval mindent lehet, csak akarni kell! Sok sikert! ;)
2019. jan. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%ban pénz kérdése. Egy világkörüli út nem 10k. Sem egy eskúvő vagy gyerek. De kívánom, hogy minden összejöjjön amit elterveztetek. Végre egy pár ali nem csalja egymást és aztán ide jön kiírni értelmetlennél értelmetlenebb kérdéseket.
2019. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is pontosan ugyan így volt.. mi is terveztünk, azt hogy összeköltözünk, tök jó volt minden aztán megcsalt, amit soha a büdös életbe nem hittem volna róla 3 éve voltunk együtt, bevallotta őszintén hogy szeret, de ki akarta próbálni más sráccal is, mert neki én voltam az első, tudom hogy szeret, de nem tudtam ezt feldolgozni együtt voltunk, de én is megcsaltam és mostanra már szétmentünk... kíváncsiság nagy úr, lánynál, fiunál egyaránt
2019. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!