Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk titeket ez mennyire zavarna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket ez mennyire zavarna?

Figyelt kérdés
Kiderült hogy a barátnőm még mielőtt összejöttünk volna, pár haverjával művelt ezt azt házibulikban. Szex nem volt, de közel jártak. Ez engem zavar mert én küzdöttem érte, találkozgattunk, minden úgy ment ahogy mennie kellett, ezek a srácok meg pusztán csak azért mert a haverjai, elérték a céljukat nála. És ez őt nem zavarja. Nem érti hogy nekem ez miért fájdalmas. Szerintetek hogy próbáljam meg elérni magamnál hogy emiatt ne érezzem magam szarul? Nem tudom csak szimplán leszarni. rossz érzés hogy ez így történt de már nem tudok rajta változtatni. Egyébként nagyon jól megvagyunk együtt, már jó ideje együtt vagyunk. Ezt leszámítva semmi problémám nincs a kapcsolattal. És ez se egy olyan nagy gond csak engem tényleg zavar néha amikor eszembe jut. 18 F

2019. jan. 31. 00:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
2%

Beteg vagy!


Ha ez zavar, akkor keress apácazárdában nevelkedett lányokat, vagy 10 éven aluliakat!

2019. jan. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nekem a szexualitás a szerelem beteljesedését jelenti, nem egy olyan dolgot amit minden emberrel művelnék aki tetszik.
2019. jan. 31. 00:30
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Nem értek egyet az első válaszolóval. Sokfélék vagyunk, mint emberek, valakit zavar, valakit nem. A megoldás az, hogy BESZÉLJETEK! Ha nincs kommunikáció közöttetek, egy idő után tökremegy a kapcsolat :)
2019. jan. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
49%

Ismerősöm is volt ilyen helyzetben, nagyon magára vette a dolgokat stb..

Igazából bomba nő volt stb.. egy éjszakás kaland lett volna de az ismerős túl lelkis volt akkor így semmi nem történt azóta is bánja, ne foglalkozz ezzel tedd túl magadat, ne akadj fel mindenen, öreg hapsi azt mondat nekem hogy mi fiatalok mindent túl bonyolítunk pedig igazából meg lehetne oldani egyszerűen is.

2019. jan. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Elég zavaró lenne, ha ilyen könnyen odadobná magát másoknak. A haverjai útszéli lotyóként használgatták ő meg belement, egy ilyen lányt miért kezelnék én hercegnőként?
2019. jan. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
30%

5.-nek.


Tehát akkor téged az sem zavarna, ha egy olyan lánnyal jönnél össze, aki SEMMI extrább dolgot nem csinálna veled?


Mert azt mondaná, hogy amikor szétmentek, nem akar lotyónak tűnni az új pasija szemében, hogy veled miket csinált.

2019. jan. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
Én undorodnek tőle.
2019. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

#6,

Van valami abba amit mondasz. Én elfogadnám. Ha korom beli vagy idősebb, lehet 1-2 éven belül meg is házasodnánk. Így nem lenne annyira hajmeresztő a dolog, ráadáaul tudnám, hogy valóban nem egy lotyó.


Aki tényleg ilyen lány (mint a kérdésben), abba nem tudnék megbízni. Gondolom még tartja azokkal a srácokkal is a kapcsolatot, így azért bonyolodnak tovább a dolgok. Ha ilyen egy ribi később simán megcsalna bárkivel és rá fogná, hogy "sokat ittam". Ha téged zavar szakíts vele. Majd talál magának egy olyan pasit akit nem zavar, hogy több falloszt fogot már, mint kilincset és hogy csalni fogja. Te meg keress magadnak egy értelmes lányt, ne egy ribizkét.

2019. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%
Ezek után nem tudnék rá felnézni vagy bármi, egyfajta undor fogna el és teljesen leértékelődni a szememben, mint egy szemét, és tisztelni sem tudná , nem is bírnám én viselni. Ezért is, barátnőnek mindig normális lanyt választottan, és azt is kell, az ilyenek meg maradjanak meg üríteni, mert arra jók, egy ilyen lányt lenézni lehet, nem megbecsülni. Pedig engem az sem zavart hogy exem sok palival volt együtt, na de az hogy a haverjai dugogatják mint valami rongyot, ez nem. 19F
2019. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Az meg hogy nem dugták meg kamu, hidd el megdugták. Ha nagyon nem is az sem jobb, ha körbeszopta a haveri kört.
2019. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!