Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk titeket ez mennyire zavarna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket ez mennyire zavarna?

Figyelt kérdés
Kiderült hogy a barátnőm még mielőtt összejöttünk volna, pár haverjával művelt ezt azt házibulikban. Szex nem volt, de közel jártak. Ez engem zavar mert én küzdöttem érte, találkozgattunk, minden úgy ment ahogy mennie kellett, ezek a srácok meg pusztán csak azért mert a haverjai, elérték a céljukat nála. És ez őt nem zavarja. Nem érti hogy nekem ez miért fájdalmas. Szerintetek hogy próbáljam meg elérni magamnál hogy emiatt ne érezzem magam szarul? Nem tudom csak szimplán leszarni. rossz érzés hogy ez így történt de már nem tudok rajta változtatni. Egyébként nagyon jól megvagyunk együtt, már jó ideje együtt vagyunk. Ezt leszámítva semmi problémám nincs a kapcsolattal. És ez se egy olyan nagy gond csak engem tényleg zavar néha amikor eszembe jut. 18 F

2019. jan. 31. 00:14
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Számomra a tökéletes, nem erkölcstelen nő egy olyan lány aki tiszteli magát. Nem alacsonyítja magát le ribi szintre. Az ha mások megnézik, előnyös testrészeit bátran felvállalja az nem zavar ahogy az sem ha előttem volt valakivel. Viszont az ha volt valakivel előttem azt csak úgy látom erkölcsösnek ha tényleg szerette vagy tényleg azt hitte hogy szereti. Komolyan gondolta a kapcsolatot és nem csak kedvtelésből csinálta
2019. jan. 31. 21:12
 22/28 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotok előtt történt. Ne azzal foglalkozz, hanem örülj neki, hogy most pl akár megkomolyodott, és veled van, és téged szeret, veled képzeli el a jövőjét, örülj neki , hogy ő most a te párod, és szeretetben, békességben, harmonikusan megvagytok egymással. Leeht, hogy pl előtte pl kicsit bohémabb volt, de most már csillapodott pl a bohémsága, vagy pl most él, fiatal volt akkor is, talán most is; de szóval most jelenleg akkor gondolom el van köteleződve melletted, és most csak te vagy neki, úgyhogy örülj, hogy vagytok egymásnak, és ezt értékeld már őbenne:)
2019. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
22-es nagyon köszönöm. Igazad van. Ez kell a lelkemnek. Több dolog miatt is magam alatt vagyok mostanában, nagyon. És ilyenkor a kisebb dolgok is nagyon nagynak tűnnek és konkrétan fájnak. De teljesen igazad van. Imádom ezt a lányt, nem fogom ilyen dolgok miatt tönkretenni a kapcsolatom.
2019. jan. 31. 22:05
 24/28 anonim ***** válasza:
Nincs semmi garancia arra,hogy megkomolyodott. A párkapcsolat legalábbis nem ezt jelenti.
2019. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig nem értem, hogy miért akkor baj, hogy egy lány élvezi a szexet, és kiéli magát?

Akinek ez nem tetszik, az ne foglalkozzon vele, az üljön otthon, imádkozzon és várjon egy szűz, vallásos, szentéletű lányt.


Aztán később, úgy 10 év múlva, írjon ki egy kérdést a netre,"35 évesen miért nincs nőm?" címmel!

2019. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
#25: Szexet nem csak utolsó cafkaként lehet élvezni. De neked csak a két véglet létezik
2019. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincs azzal ha egy lány élvezi a szexet, engem sem zavart hogy a barátnőm sok palival volt, és? Semmi nincs abban, a szex az szex, szórakozás. De az hogy haverokat szopkod körbe meg játszadozik velük, dobálják a srácok őt, számomra ez szégyen, és egy ilyen lányt nemtudok tisztelni egyszerűen, mert így bántak vele és ő ezt élvezte. Szánalmas.
2019. febr. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én megértelek, de elég baj ha nem érti miért rossz az amit tett.

Hiányzik belőle az erkölcsi felelősség tudat.

Szerintem aki egyszer megtette máskor is megfogja.

2019. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!