Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk titeket ez mennyire zavarna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket ez mennyire zavarna?

Figyelt kérdés
Kiderült hogy a barátnőm még mielőtt összejöttünk volna, pár haverjával művelt ezt azt házibulikban. Szex nem volt, de közel jártak. Ez engem zavar mert én küzdöttem érte, találkozgattunk, minden úgy ment ahogy mennie kellett, ezek a srácok meg pusztán csak azért mert a haverjai, elérték a céljukat nála. És ez őt nem zavarja. Nem érti hogy nekem ez miért fájdalmas. Szerintetek hogy próbáljam meg elérni magamnál hogy emiatt ne érezzem magam szarul? Nem tudom csak szimplán leszarni. rossz érzés hogy ez így történt de már nem tudok rajta változtatni. Egyébként nagyon jól megvagyunk együtt, már jó ideje együtt vagyunk. Ezt leszámítva semmi problémám nincs a kapcsolattal. És ez se egy olyan nagy gond csak engem tényleg zavar néha amikor eszembe jut. 18 F

2019. jan. 31. 00:14
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszi srácok a válaszokat. Írtam hogy nem dugták a barátai, csak kavargattak de nem volt vészesen komoly dolog. Egyébként nagyon rendes lány. Nem fogok vele szakítani, csak azt akarom belőle kihozni hogy ne szarjon rá hogy ezt csinálta és, hogy szégyellje magát.
2019. jan. 31. 10:51
 12/28 A kérdező kommentje:
Egyébként jóba vagyok azzal a 2 sráccal akivel 'volt' és bírom is őket, csak ez egy kicsit fura nekem. De tényleg nem ribi, nem tudna megcsalni engem. Legalább arra rájött hogy ha szerelem nélkül csinál ilyeneket az negyed annyira se jó mintha szerelemből.
2019. jan. 31. 10:54
 13/28 anonim ***** válasza:
95%

#12

Régen én is ilyen srác voltam, utána rá jöttem, hogy az élet nem tündér mese.

Talán szerinted sírva szopott?? Ha nem tetszett neki amit csinált akkor bánná és 1 alkalomnál többször nem történt volna meg. Még nagyon gyerek vagy. Van nálad egy ilyen szűz fiús, rózsaszín ködös meglátás. Majd elmullik, de bánni fogod ezt a kapcsolatot. A rendes lányok nem csinálnak ilyet baráti társaságban, kivéve ha ribik. Láthatod az itteni véleményeket is.

Nem zavar, ha barátnőm volt mással. Én is voltam mással, de szűzként se zavart, ha barátnőm volt előttem mással. De az, hogy tényleg egy erkölcstelen cafka volt és nem is bánja, na az már zavarna. Voltam együtt olyan lánnyal aki csinált pár durva dolgot, de egyikkel se dicsekedett, nagyon megbánta és egyszeri alkalom volt csak. Az ilyet még lehet nézni valamibe. Hibázott és megbánta, tanult belőle. De egy ennyire könnyen kapható lány, aki bűntudat nélkül csinál bármit.... Pasi vagyok, de ezt úgy se tudnám elképzelni, hogy én lány barátaimmal ezt azt csinálgassunk rendszeresen. Nem vagyok használati tárgy. Szóval még nek is azzal van bajom, hogy lány illető csinálta, hanem hogy haveri körbe rendszeresen körbe adták.

2019. jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon naiv vagy haver.
2019. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
12%

Iszonyúan ostoba gyerek vagy még kérdező!


Őszintén!


Olyan csaj sem kellene, akinek 1 pasija volt egész életében, vele viszont MINDENT csinált? Filmezés, pisi-kaki, BDSM, állatos,...? Ez gondolom nem zavarna, hiszen hűséges lány, 1 azaz 1 férfi volt neki csak!


Keress egy óvodás, szűz lányt!

2019. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb kommenteket. Nem azzal van a bajom hogy miket csinált meg kivel, hanem azzal, hogy nem zavarja hogy ez erkölcstelen és az se hogy az én elveimmel nem egyezik. Alapvetően nem érdekli az egész már reg nem foglalkozik vele. Csak engem zavar egy kicsit. Azzal hogy legyerekeztek nem segítetek, én is tudom hogy tapasztalatlan vagyok csak próbáltam tanácsokat kérni
2019. jan. 31. 14:04
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

16.-nak.


Miért lenne erkölcstelen? Mert fiatal, és kísérletezik?

Ha egy fiú csinálná, az senkit nem zavarna.


Amúgy neked mi az ami erkölcsileg belefér? Ha bikiniben lemegy a strandra, az már sok a lelkednek, és zavar, hogy mások megnézik?


SOSEM LEGYEN NŐD!

2019. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
94%
Én nem tudnék nőként ránézni, ha bulikban szopkodta a haverjai farkát vagy kedvtelésből smárolgatott, pettingelt vagy bármi. Az ilyen csajok a társaságok lotyói akit erre "tartanak".
2019. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
#17: De igen,ez szégyen és erkölcstelen. A fiatal kor nem kifogás erre
2019. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Kérdező!


KOMOLYAN!


Számodra milyen a nem erkölcstelen nő?


Tényleg érdekel!!!

2019. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!