Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt hogyan tagadjam le a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan tagadjam le a barátnőm előtt?

Figyelt kérdés

Mostanában össze jöttem egy nagyon szép és kedves lánnyal! És nekem van egy utazási kártyám amivel pl busz, vonat jegynek csak a 10%-Át kel fizetnem! És ez 2021-ig érvényes ! És ha meglátja lehet rá akar majd kérdezni. Ha nagyon muszály előszőr csak annyit mondanèk , hogy nem beszélek róla. De ha nem ért belőle akkor dúrvább leszel pl azt mondom neki , hogy semmi köze hozzá! És nekem volt egy olyan betegségem. Amiről egy részt nem akarok beszélni és pont azért nem mert már túl tettem magam rajta, és direkt úgy veszem mintha megsem tőrtént volna! A barátaim sem tudják, illetve senkinek még neki sincs semmi köze hozzá! Tudom most az lesz , hogy barátnő és mondjam el mert vele meg kéne beszélni mindent! De még ezt a feleségemnek sem fogom! Én szeretem a lányt de akkor sem mondom el ha szakít velem! Mert ez már egy régi sztori! Meg majd plussz bele is akar szólni , hogy ne cigizzek , stb azt pedig nem tűrném! Annyit úgy is észre fog venni, hogy van egy nagy vágás a hasamon! Arra pedig azt mondom

mindenkinek , hogy vagbelem volt! De nem hiszem , hogy azért járna 2021-ig utazási! Akkor mégis mi a legkevésbé súlyos betegség amiért igen. Mert ha lehet akkor a vagbelet mondanám! Vagy esetleg valami tüdő gyúladás kaliberű betegséget! Meg olyat amiről nem kel mesélni!

17/F


A lány 15/L



2019. febr. 11. 15:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nyugi nincs semmi baj. Biztos nehéz erről beszélni meg hát nem is akarsz, ez érthető, főleg ilyen korban. Az jó és pozitív, ha úgy állsz hozzá egy ilyenhez, hogy meg sem történt, ugyanis nem szabad ilyenen sokat gondolkodni, mert bele lehet betegedni pszichikailag (is). Nem vagy köteles elmondani, de ha letámadod egy olyan szöveggel, hogy "semmi közöd hozzá" főleg, hogy látni fogja, hogy idegből mondod, akkor meg fog ijedni és nem lesz jó vége. Nem hinném, hogy bérmit befolyásolna, ha megtudná, bár még fiatal, szóval értem én, hogy félsz elmondani.

De hidd el, ha nem most, majd később úgy is meg fogja tudni az akkori barátnőd, és megérti és még jobban megbecsül, erősnek tart miatta. Biztos nehéz erről beszélni, de a nőkben benne van ez a anyai gondoskodás, gondozás, ami ilyen esetben elő jön bennük (na 15 évesnél nem valószinű). Semmiképp se legyél e miatt szomorú, vagy ideges.

2019. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%

te egy kocsog vagy es a baratnod nyugodtan ott hagyhat teged.

A faszert kerdezel itt hulyesegeket amikor le se irod hogy mi bajod volt.Gondolod a prosztataddal volt valami es azert nem akarod leirni.szanalmas vagy amugy.

2019. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Bocsánat elirtam a lány nem

15!

Hanem 16/L Junius 17-én lesz 17! És szerintem elő jönne belőle! De akkor mit mondjak a vágás meg az utazási mi miatt van? Vagbél miatt lehet 2021-ig utazásim. Vagy esetleg nem tudom remélem a hasi sérv sem olyan túlzottan nagy betegség illetve remélem arról sem lehet nagyon többet mesélni mint egy vagbélről bár nem tudom meg remélem a sérvet nem befolyásolja semmi! Bár illetve a vágás a hasamon az elég nagy vagy 15 cm

biztos van meg a bőröm jobban meg van gyűrődve egyes helyeken mint pl

más embereknek ez a kemó nem tudom el

hinné e. Foleg a vagbelet. A harmadik meg az , hogy sérv miatt is rgyátalán adnak 2021-ig utazásit! Bár lehet ezt ő nem is tudja , hogy mik miatt adnak utazasit de lehet lesdz olyan baratnom aki tudni fogja!

2019. febr. 11. 16:08
 14/25 anonim ***** válasza:

Annyit mondj neki amit itt is mondtál ,beteg voltál nem akarsz erről beszélni stb. Ha szeret megfogja érteni néha befog próbálkozni de megfogja érteni.

Ha próbálkozik akkor is legyél vele türelmes mert mindeki kíváncsi ha szeret akkor meg duplán aggódni fog

Ha már az elején hazudsz neki és később kiderül akkor sokkal nagyobb kárt okozol

Ezt lányként mondom

2019. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Jó de azért az előző kérdésre szeretnék választ kapni!
2019. febr. 11. 16:15
 16/25 anonim ***** válasza:
83%

Túl sok twilightot néznem a mai fiatalok.

Vagbeled nem lehetett vaKbeled. Ha tényleg olyan értelmes, mint mondod, áttverni nem fogod tudni, mert ahogy nézem, te abszolút nem vagy az. Ez egy bugyuta óvodás felfogás, hogy homokba dugod a fejed “meg sem történt” és kész. Én biztos nem állnék le egy ilyen tutyimutyi anyuci elkényeztetett kisfiával. Ha saját magadat nem vagy képes felvállalni meg büszkén kiállni magadért akkor szerinted mit akr majd tőled egy csaj? Nem fogunk abban segíteni, hogy ostoba vészhelyzetbőp vett hülyeségeket hazudj a csajodnak akiről azt sem tudod mennyi idős.

2019. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Remélem a kérdezőnek baloldalt van a hege, aztán majd a csaj jól kiröhögi, mikor benyögi, hogy "vagbele volt".
2019. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
42%
Na azért nem kell beszólogatni neki, szerintem megvan a maga baja ígyis. Én sem értek vele együtt, de kitudja mi hogy reagálnánk egy ilyen eset után. Nem tudjuk, hogy milyen állapotban van lelkileg, ne bántsuk. Majd megbátorodik, csak szimplán keményfejű most és fél.
2019. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Senki nem fél ! Hanem ha meg meri kérdezni a barátnőm , hogy mivolt elfogom kűldeni melegebb éghajlatra!
2019. febr. 11. 18:39
 20/25 A kérdező kommentje:
Ja és az utolso valaszolot ugyanugy pontoztam le mint azokat akik csunyabbat szoktak be!
2019. febr. 11. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!