Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt hogyan tagadjam le a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan tagadjam le a barátnőm előtt?

Figyelt kérdés

Mostanában össze jöttem egy nagyon szép és kedves lánnyal! És nekem van egy utazási kártyám amivel pl busz, vonat jegynek csak a 10%-Át kel fizetnem! És ez 2021-ig érvényes ! És ha meglátja lehet rá akar majd kérdezni. Ha nagyon muszály előszőr csak annyit mondanèk , hogy nem beszélek róla. De ha nem ért belőle akkor dúrvább leszel pl azt mondom neki , hogy semmi köze hozzá! És nekem volt egy olyan betegségem. Amiről egy részt nem akarok beszélni és pont azért nem mert már túl tettem magam rajta, és direkt úgy veszem mintha megsem tőrtént volna! A barátaim sem tudják, illetve senkinek még neki sincs semmi köze hozzá! Tudom most az lesz , hogy barátnő és mondjam el mert vele meg kéne beszélni mindent! De még ezt a feleségemnek sem fogom! Én szeretem a lányt de akkor sem mondom el ha szakít velem! Mert ez már egy régi sztori! Meg majd plussz bele is akar szólni , hogy ne cigizzek , stb azt pedig nem tűrném! Annyit úgy is észre fog venni, hogy van egy nagy vágás a hasamon! Arra pedig azt mondom

mindenkinek , hogy vagbelem volt! De nem hiszem , hogy azért járna 2021-ig utazási! Akkor mégis mi a legkevésbé súlyos betegség amiért igen. Mert ha lehet akkor a vagbelet mondanám! Vagy esetleg valami tüdő gyúladás kaliberű betegséget! Meg olyat amiről nem kel mesélni!

17/F


A lány 15/L



2019. febr. 11. 15:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én annyit mondanék, hogy nem szeretnék róla beszélni, majd idővel elmondom. Ha ott tart a kapcsolat és érdekli akkor elmondanám. Ha valóban szeret, hiába kíváncsi, nem igazan fogja firtatni a dolgot. Nem kell gorombáskodni, meg bunkózni, azzal magad alatt vágnád a fát. Inkább mondd azt, hogy még nem szeretnél beszélni róla, de el fogod mondani, csak nehéz róla beszélni.

Sok minden van amit én is nehezen osztok meg bárkivel. De mindenki tiszteletben tartotta eddig, hogy most nem akarok beszélni róla.

Te se ezen törd a fejed, hogy így meg úgy de megmondod majd neki a magadét... Hanem azon, hogy a kölcsönös őszinteség és bizalom a kapcsolat alapja. Ha egy ilyen jellegű dolgot elmondasz neki, később sokkal nyitottabban fog hozzád állni. De mivel nem nagyon szeretsz erről beszélni, maradj annál, hogy majd elmondod.

2019. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Oké tudom mit fogok mondani. A bőröm meg van kicsit gyűrődve néhány helyen arra azt mondom

nem tudom mitől van talán azt hiszi , hogy pl azért mert növök! Ha rá kérdez az utazási kedvezményre azt mondom , hogy nem tudom miért kaptam. Talán azt hiszi , hogy valami olyan betegségem volt pl baba koromba amiről még magam se tudok! A sebre igaz vagy 15 cm-es és amúgy a jobb oldalon van. Arra meg azt mondom , hogy vakbél. Ha nem hiszi el akkor tegyen amit akar... A másik meg az amúgy sem fogom el mondani. De mivan ha pl elmondanám és utána meg nem nézne annyiba. Vagy pl elmondaná mindenkinek ha nem más szakítás után!? De azt fogom mondani amit itt most le írtam!

2019. febr. 11. 19:37
 23/25 anonim ***** válasza:

A betegségről senki nem tehet, azt nem kell szégyellni.

Szte inkább az van a háttérben, h te még nem dolgoztad fel ezt a betegséget és ezért nem tudsz róla beszélni.

Ha nem akarod, nem mondod el, miért van, elég annyit mondani, hogy volt régebben egy műtétem, de nem szeretek róla beszélni. Nem kell semmi kamu, hogy milyen.

Az utazási kedvezményről pl én nem is tudtam, h betegség után jár, lehet csaj se tudja. Elég azt mondani, család után. Pl nagypapa dolgozott olyan beosztásban, ami után a családtagok kaptak kedvezményt.

17F

2019. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Kösz én csak ki akartam állni melletted, hogy ne baszogassanak, hidd el én is leírhatnám, hogy ne legyél ilyen buta, de akkor az a baj, ha meg kiállok melletted akkor meg az? Na szép.
2019. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Tessék utolsó! Ennyire kell kiállni a hisztis anyuci pici fia mellett... biztos megszokta, hogy az van amit ő akar.
2019. febr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!