Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek lehet még esély...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskebéka111 kérdése:

Szerintetek lehet még esély arra hogy újra összejöjjünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A sztorit kezdeném ott hogy megismertem egy lányt és 9 napra rá hogy elkezdtünk beszélgetni, átjött hozzám és filmeztünk, megtörtént az első csók és kimondtuk hogy együtt vagyunk.

Eleinte nagyon tökéletesnek tűnt minden, majd idővel bemutattam a szülőknek és ő is bemutatott a szüleinek.

A szülei és a testvérei is nagyon szerettek meg mindig marasztaltak, hogy ne menjek még haza. Csak egymásnak éltünk kb. mindketten nagyon boldogok voltunk és nagyon szerettük egymást.


Nem voltunk sokáig együtt, összesen 20 napig.

A lány dobott engem olyan indokkal hogy nem találkoztunk eleget illetve hogy mostanában kifogytunk a közös témából.


Számomra ezek a kifogások felesleges mellébeszélések voltak, és utólag kiderült hogy tényleg így is van.

Egyik osztálytársam jóban van a lánnyal és rákérdezett hogy mi a szitu most meg hogy miért is volt ez a szakítás tulajdonképpen?! A lány azt válaszolta hogy ő szeretett volna már többet a kapcsolatunkban mint ami volt (gondolok itt szexuális kapcsolatra). Csak ugye én nem akartam elsietni a dolgot és nem akartam egy rámenős embernek tűnni és nem akartam hogy azt gondolja hogy csak arra játszom, hiszen nem úgy volt. Persze szerettem volna meg kár lenne tagadni hogy nem fordult meg bennem de nem voltam benne biztos hogy ő is szeretné.


Szerintetek lehet még esély rá hogy újra legyen valami köztünk? Valamilyen jó indok kellene arra hogy beszéljünk, hiszen számomra ez az egész dolog eléggé lezáratlan maradt hiszen tényleges választ nem kaptam hogy miért szakítottunk csak félrebeszélés volt az egész.

Válaszokat köszi előre is!

18F



2019. febr. 22. 23:13
 1/8 Thispain ***** válasza:

Valószínűleg igen.

Azt te már tudod, hogy a lány mit mondott indokként az egyik barátjának, viszont a lány valószínűleg nem tudja, hogy te ezt tudod. Lepd meg egy kicsit.

2019. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, hogy mit szólna hozzá, ha valamelyik este vele aludnál, és becserkésznéd neki a lompost?
2019. febr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 Szétadlak tesó XDDDDD
2019. febr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy olyan lánnyal akarsz lenni aki a kapcsolatotok első 20 napjában lefeküdt volna veled? És ahelyett, hogy tisztázta volna a gondolatait veled, inkább szakított, mert ismétlem, 20 NAP alatt nem volt szex?? Nem lehet, hogy inkább te kellettél arra neki? É miért nem bírta veled normálisan megbeszélni? Ha nem mondja neked akkor honnan tudjad meg? Egy éppeszű srác se gondolkozzon úgy, hogy egy hónapon belül szex lesz (és a lányok se). Ha viszont valahogy kiderül hogy mégis mindketten ezt akarjátok akkor oké. De alapból senki se így gondolkozzon már.. Szerintem nem elég jó hozzád a csaj, de ha megbeszélitek akkor még lehet valami megint..
2019. febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam vele beszélni hogy találkozzunk de arra sem hajlandó hogy összefussunk két szóra és megbeszeljük a dolgot.

Mondta hogy nincs semmi megbeszélni valónk és gyakorlatilag ignorálja az üzeneteim.

Leírtam neki azt ami személyesen el szerettem volna mondani, de semmi válasz vagy reakció nem érkezett.


Köszönöm a válaszokat!

2019. febr. 25. 07:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne add fel. Beszél vele, hogy Te úgy kívántad, de kicsit bepánikoltál, mert még nem voltál nővel, és noha nagyon kívántad a félelmed, amit már leküzdöttél, akkor nagyobb volt. Féltél hogy ki fog nevetni mert még nem voltál nővel.

Az igazság olykor a legkézenfekvőbb!

2019. febr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Thispain ***** válasza:
A lány reakciója alapján lehet, hogy unalmas volt számára a kapcsolat.
2019. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a további válaszokat, viszont nekem is ez jött le, hogy unalmas volt a kapcsolat, csak nem tudom hogy 20 nap alatt hova kellett volna fejlődni.. 10 napja voltunk együtt kb amikor elmentem hozzájuk és bemutatott a szüleinek, de akkor még nem akartam igazán semmit hiszen jobban meg szerettem volna ismerni, hiszen egy komoly kapcsolatnak indult az egész. Majd jött a valentin-nap, akkor eljött hozzám, de akkor sem maradt 2 óránál tovább hiszen mennie kellett másik városba a nagybátyját látogatni hiszen akkor jött ki a kórházból. Illetve akkor közölte hogy meg jött neki szóval akkor azért nem lehetett tovább vinni a dolgot. Utána voltam náluk még egyszer, de akkor nagyon álmos volt és én is az voltam, szóval nem sokáig voltam náluk, és akkor is inkább a szüleivel és a testvéreivel ismerkedtem meg jobban, persze rá is szántam időt, csak ismét nem volt semmi több mint csók. Ezt követően pár napig nem tudtunk találkozni hiszen mindig volt valami elfoglaltsága, de 3 nap múlva pedig dobott a csaj. Nem tudom hogy mi válthatta ki nála ezt az egészet. Tegnap beszéltem vele hogy próbáljuk megbeszélni személyesen azt hogy mi romlott el köztünk és hogy adjon esélyt arra hogy javítsak azon amit elrontottam, de erre csak annyi volt a reakciója, hogy már megbeszéltünk mindent és elmondta hogy mi az ami neki nem tetszett, és hogy nincs mit megbeszélnünk.


Itt hogy mondta hogy már elmondott mindent, itt ugye azok a kifogások voltak hogy keveset találkoztunk, ami elég relatív hiszen én ennyivel is beértem, és nem panaszkodtam hogy ritkán találkozunk és ez nekem nem fájt hogy heti 2-3x találkozunk. Meg panaszkodott arra hogy nem foglalkoztam vele eleget és hogy nem támogattam a tanulásban és hát ez megint csak nagy baromság hiszen erre sem tettem panaszt soha hogy de sokat tanul. Az hogy nem foglalkoztam vele az meg azért hülyeség mert mindig azt néztem hogy neki mi a jó, és mindig kerestem a társaságát, még akkor is ha nekem nem volt túl sok hangulatom beszélgetni senkivel.


Szerintem ennek a kapcsolatnak már szinte mindegy. Leirtam neki azt is hogy az én szemszögemből mi látszódott és hogy én mit is éreztem igazán, de arra már reagálni sem volt hajlandó.

2019. febr. 25. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!