Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem szeretnék barátnőt, volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék barátnőt, volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval eddig egy barátnőm volt csak, 2 évig tartott és már egy jó ideje vége lett. (Jól ment minden, nem nagyon voltak viták, egy rossz szavam nem lehet a lányra, nagyon rendes volt, szerettük egymást stb. (Leginkább a suli miatt nem nagyon volt "időnk" egymásra, eléggé ellaposodott a kapcsolat a végefelé és arra jutottunk, hogy ezt így ne folytassuk.) Nem sokára 21 éves leszek, de valahogy úgy érzem, hogy semmi szükségem barátnőre.. sokkal jobban érzem magam egyedül,

nem függök senkitől, nem kell azon stresszelni, hogy x ünnep / eseménykor milyen ajándékot találjak ki, nem kell különböző programokat kitalálni.. sorolhatnám. Persze egy kapcsolat nem csak erről szól, de remélem értitek..Ezt elmondtam 1-2 ismerősömnek, és annyira furán néztek, meg kb. az jött le, hogy valami bajom van.. "Hogy lehet az, hogy nem akarok csajozni/nem kell barátnő?"

Szerintem nem minden fiú igényli ezt.. persze néha eszembe jut, hogy talán jó lenne valaki, de alapvetően felszabadultabban érzem magam jelenleg. Mit gondoltok? Volt már valaki hasonló helyzetben? Egy idő után máshogy fogom gondolni ezt?



2019. febr. 24. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Én is ilyen vagyok. Halálra unnám magam ha a tömeget követném azzal hogy megnősülök, majd jön kényszerből a biorobotkodás életfogytig. De szabadon imádom az életet. Még az sem biztos hogy Európa lesz a végleges otthonom, hanem csavarogni akarok a trópusi paradicsomokban és ha valahol megtetszik akkor akár ott is maradnák. De ha lenne feleség meg gyerekek, akkor vicces lenne nekik ugyanezt mondani.
2019. febr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen én sem vágyom párkapcsolatra, de haverok sem érdekelnek, a szex sem érdekel. Ennek ellenére magányos és unalmas minden.


Fel a fejjel, üdv a csoportba



22F

2019. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésre jöttem válaszolni, csak nem tudom, hogy hogyan lehet kérdést feltenni, szóval ha valaki tud, légyszi segítsen!
2019. márc. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább legyél egyedül, mint egy magadra erőltetett kapcsolatban, amiben nem is érzed jól magad. Majd ha újra úgy fogod érezni, hogy szeretnél egy barátnőt, majd akkor legyen kapcsolatod.
2019. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!