Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom szteroidot árul....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szteroidot árul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom 20 éves, van egy ismerőse, aki nagyon kokszos, és benne van ilyen bizniszekben.

Ez a barátomnak is megtetszett úgymond, pénzszerzési lehetőségként, viszont én ezt tisztán közöltem vele, hogy nem szeretném, ha ilyen dolgokat csinálna, azt se szeretem, ha azzal a sráccal beszélget, ráadásul az üzeneteket is mindig kitőrölte.

Egy nagyobb kiakadásom után megígérte, hogy nem megy bele ilyenekbe, de ma véletlen megtudtam. Elővette nálunk a telefonját és valami fura alkalmazás kijelezte, hogy üzenete érkezett, amit ráadásul csak az ujjlenyomatával tud megnyitni. Kérdeztem, hogy ez mi, erre elkezdett ugye beszélni, hogy jajj ez semmi, ez csak egy beszélgetős oldal, nem akarta megmutatni. Aztán nagy nehezen bevallotta, hogy azzal a sráccal beszélnek ott, és kiderült, hogy elkezdett szteroidot is árulni. (Pár napja kezdte “csak” de akkor is kiborított a dolog.)

Ráadásul a szüleimnek edzőterme van, és ha a barátom ott kezd el kereskedni ezzel a sok sz*rral (már elnézést) és ez kiderül, akkor biztosan nagy baj történne.

Fogalmam sincs, mit tegyek. Nagyon szeretem a barátomat, de még csak 16 éves vagyok, nem igazán tudom ennek felfogni a súlyát, csak azt tudom, hogy mi az és hogy illegális.

Kértem, hogy hagyja abba, de nem mondott semmit. Azóta még nem is beszéltünk, nem jutottunk semmire.


2019. márc. 16. 21:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szakíts vele ilyen miatt... Próbáld elfogadni. Legalábbis sok testépítőnek a párja elfogadja, hogy használ bizonyos szereket, ahogy az olimpikonok is. Amúgy kontaktot tudsz?
2021. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!