Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek lépnem kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lépnem kéne valamit, bármilyen irányba is vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy nekem még sosem volt párkapcsolatom. Persze volt már hogy tetszett valaki, de az vagy nagyon gyorsan elmúlt, vagy plátói volt. Két hónapja kb. az történt, hogy barátnőmön keresztül megismerkedtem egy sráccal. Van egy közös messenger csoportunk, amiben még pár ember benne van. Ott szoktunk beszélgetni hívásban, de általában mi ketten maradunk fent a legtovább. És többször volt már, hogy nagyon sokáig, hajnali 4-nél is tovább beszélgettünk (ez már csak a sráccal, a többiek már aludtak). És volt olyan hogy amikor még hárman bent voltunk a chatben és én ki akartam lépni, akkor ő is rögtön, de aztán maradtam erre ő is mondta, hogy marad. Emelett szokott bókolni nekem stb. Az a gond csak, hogy barátnője van... Na most én nem fogok rányomulni addig, mert nem akarok ribivé vállni. Viszont szerintetek ebben a helyzetben mit lépjek akkor? Várjak arra hogy hátha szakít a lánnyal, vagy próbáljam meg kievtni a fejemből. Csak mivel közös a barátitársaságunk, ez is necces, mert folyamatosan beszélünk. Kérlek kultúrált válaszokat írjatok!

2019. márc. 17. 23:14
 1/3 spok ***** válasza:

Tuti nagyon tetszel neki, biztosra veszem. És abból amit leírtál azt veszem ki, hogy nemhogy te, de ő sem tud igazán mit kezdeni a helyzettel, mert talán fel sem ismerte magában a dolgot. Ha pedig igen, akkor kissé sajnálom a barátnőjét :D

Szerintem valóban nem kellene semmit tenned, amíg kapcsolatban van. Bár azt talán megteheted, ha legközelebb amikor bókol és akár többet is bele tudsz gondolni az adott pillanatban, akkor gyorsan reagáld le egy kacérabb "na de neked barátnőd van!" megszólalással :D Abból ahogy reagál, szerintem látni fogod, mizu.

21F

2019. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor valószínűleg nem csak én képzelem be. Hát váni fogok és max elmúlik közben...
2019. márc. 18. 15:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Te ne lépj, várd meg. Nekem is volt ilyen csak a másik oldalon voltam. Megtetszett egy srác (aki a mostani barátom), és én is neki de közben még barátom volt. Én nyilván még annyit se mertem tenni, amit ő, mivel már csak lelki megcsalas miatt is ribinek éreztem magam. De aztán rajottem, hogy nem tetszett volna meg ha jó kapcsolatban lennék. Szóval türelem :D
2019. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!