Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet gond belőle ha 22...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet gond belőle ha 22 évesen nekem 15 éves lány tetszik?

Figyelt kérdés
Nos én 22/F vagyok juliusba leszek 23 ő agusztusba 16!De igazából remélem mindeggy , hogy 15 vagy 16 . És megismerkedtem vele nem olyan rég! És nekem tetszik kűlsőre is, bár kicsit kislányos. Illetve nem mondanám érettrebnek a korosztályánál, csak pár dologban! Mert néhány dologban felnőtt fejjel gondolkodik , illetve el lehet vele beszélgetni komolyabb témákrol is! De persze közbe gyerekesebb témákról is :D! Ez fogott meg benne. És kezdem meg szeretni a lányt, hiába fiatalabb már nem tudnék ki szeretni belőle! Amúgy csak egyszer volt egy 7 hónapos kapcsolatom 16 évesen! Sajnos a saját korosztályomba nem találok olyan lányokat , amilyen ő! Az lenne a kérdésem , hogy szerintetek a szülei problémáznának rajta , hogy egy 22 éves fiúval jár ,a 15 éves lányuk? Illetve ha rá mozdulnék a lányra, akkor azt hinnék sokan köztük ő is , hogy ped... maci vagyok? Nem akarom , hogy annak nézzenek, mert sok lányt ismerek , sok barátom is van...

2019. márc. 21. 11:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#10 😡 Arról szó sem eshet. Még arról se , hogy azt meg várjam , hogy 16 legyen! Úgy látom te nem ismered azt az érzést , hogy szerelem 😠😟! Ahogy a többi válaszoló le írta nem jelenthet sokat az a pár év korkülönbség. Max megkapom majd pár X , hogy pedofil vagyok de nem fog érdekelni, csak az ha az egész kőrnyék kb úgy ismerne!
2019. márc. 21. 15:31
 12/21 anonim ***** válasza:
Kijelentő mondatok után minek felkiáltójel? 🤔
2019. márc. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Komolyan 22 vagy? Csak mert az írásod alapján vagy 10 lehetsz.

Szóval kemény öt hónapot nem bírsz várni amíg 16 nem lesz. Aha.

Isten óvja szegény lányt.

2019. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Mert miért remélem csak

mindegy azért már , hogy 15 vagy 16?!

2019. márc. 21. 17:48
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló helyzetben voltam egy éve, szóval meg tudlak érteni. 24 vagyok és egy 16 éves lányba voltam szerelmes. Egyszer vettem a bátorságot és elmondtam neki. Visszautasított, mert neki nagy volt a korkülönbség.


Szerintem, ha valódi érzelmek vannak a dologban, akkor senki nem fog elítélni ezért, a szülei sem. 15-16 éves korban a lányok már jócskán elkezdenek érni testileg. Szerintem természetes, hogy megtetszenek nekünk.


Én azt javaslom, hogy ne rágódj azon, hogy ki mit gondol, hanem kezdeményezz és meglátod, hogy mi lesz belőle. Ha tényleg tetszik akkor vállald. Butaság ezt szégyellni.


24/F

2019. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#15 Igazad van, a legtőbben akik ide jöttek kommentelni, ugyanezt írták! Szóval nem fog érdekelni mit gondolnak egyesek. Bepróbálkozok nála. Köszönöm a normális válaszokat!
2019. márc. 21. 22:12
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá! Majd írd le ide hogyan ment!
2019. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Fruzs33 ***** válasza:

Nekem nem nagyon szólt bele az édesanyám a kapcsolatomba,pedig nekem a tiednél nagyobb volt a korkülönbség,majdnem egy 10-essel.Én 15-öt tapostam.

Én inkább ezt szülőfüggőnek mondanám.

Sok sikert!

2019. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Te nem szerelmes vagy hanem egy kanos kisgyerek
2019. márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
60%
Erre mondják hogy nem pedofil csak türelmetlen :D
2019. márc. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!