Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet gond belőle ha 22...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet gond belőle ha 22 évesen nekem 15 éves lány tetszik?

Figyelt kérdés
Nos én 22/F vagyok juliusba leszek 23 ő agusztusba 16!De igazából remélem mindeggy , hogy 15 vagy 16 . És megismerkedtem vele nem olyan rég! És nekem tetszik kűlsőre is, bár kicsit kislányos. Illetve nem mondanám érettrebnek a korosztályánál, csak pár dologban! Mert néhány dologban felnőtt fejjel gondolkodik , illetve el lehet vele beszélgetni komolyabb témákrol is! De persze közbe gyerekesebb témákról is :D! Ez fogott meg benne. És kezdem meg szeretni a lányt, hiába fiatalabb már nem tudnék ki szeretni belőle! Amúgy csak egyszer volt egy 7 hónapos kapcsolatom 16 évesen! Sajnos a saját korosztályomba nem találok olyan lányokat , amilyen ő! Az lenne a kérdésem , hogy szerintetek a szülei problémáznának rajta , hogy egy 22 éves fiúval jár ,a 15 éves lányuk? Illetve ha rá mozdulnék a lányra, akkor azt hinnék sokan köztük ő is , hogy ped... maci vagyok? Nem akarom , hogy annak nézzenek, mert sok lányt ismerek , sok barátom is van...

2019. márc. 21. 11:15
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Hát figyelj, én 19 éves koromban összejöttem egy 31 éves palival. Őt nem zavarta a nagy korkülönbség, engem sem. Mai napig nem zavarna, de dobtam őt, mert később még probléma lehetett volna ebből a különböző gondolkodás miatt...gondolom én ezt XD De nkm a 7 év korkülönbség tökéletes😉 talán csak most hangzik furcsán mert ő 16, de később nem lesz az
2020. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!