Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mit tegyek? Szakítsak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek? Szakítsak?

Figyelt kérdés
Már kilenc hónapja együtt vagyunk barátommal és a kapcsolatunk egy csomószor olyan mint egy hullámvasút. Néha tudok nagyon fent lenni máskor viszont nagyon lent. Sokszor veszekszünk. Kb két naponta és most volt egy nagy veszekedésünk. Egész este veszekedtünk aztán kiöntöttem a lelkem a legjobb barátnőmnek. Akit amugy a barátom mindig lek*rváz meg mindig kritizál, de ez igazából egyáltalán nem igaz. Ő azt mondja, hogy ne jöjjünk össze újra, de neki még sosem volt kapcsolata, én pedig nagyon szeretem a barátomat. Fizikálisan is betegnek érzem magamat amikor nincs velem, de az sem sokkal jobb sokszor amikor velem van. Nem tudom mit tegyek. Szakítsak vagy ne?

2019. márc. 26. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szereted a baratod,akkor ne szakits vele.
2019. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezt csak is te érezheted, hogy mennyire szereted őt és hogy mennyire komolyak a veszekedések. Ha úgy érzed, hogy ezt már nen tudjátok megbeszélni és ha neked jobb lenne a szakítás, akkor szakíts! Ha pedig azt érzed hogy nem menne a szakítás, akkor üljetek le és beszélgessetek őszintén es komolyan, hogy ezek a veszekedések nem jók a kapcsolatotoknak és még az is lehet, hogy találtok valami megoldást a veszekedések ellen
2019. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!