Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tudnék ebben továbblépni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ebben továbblépni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel kb 1 éve majdnem összejöttünk, elég sokáig tartott a több mint barátság de azért kevesebb mint szerelem dolog - és végül nem lett semmi. Viszont, azóta is jóban vagyunk (muszáj hogy jóban legyünk, mert osztálytársak vagyunk, és ezt a maradék kis időt nem akarjuk tönkretenni egymás kerülésével) beszélünk a másikkal, viccelődünk. Sikerült teljesen tovább lépnem, és tényleg csak haverként gondolok rá. Viszont így mostanában nagyon keveset beszélünk, pedig pár hete még nem ez volt, és igazából emiatt kicsit féltékeny és dühös vagyok, de érzem, hogy most ez más, mint amikor tavaly voltam féltékeny, ha más lánnyal láttam véletlenül beszélni. Most inkább olyan érzés, hogy elveszítek egy barátot, és(vagy) az önbecsülésemet is sérti valamennyire, hogy másokkal beszél, velem meg nem nagyon. Ezen szeretnék túllépni, mert kicsit ijesztő hogy eddig nem voltak ilyen problémáim, szerintetek ez elmúlik egy idő után?
2019. ápr. 8. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

EZ egy idő után biztosan elmúlik, emiatt ne aggódj. A kérdés, hogy miért is nem jöttetek össze végül, mi volt az ami miatt ez meghiúsult ? Egyébként te is nyugodtan kezdeményezhetsz beszélgetést, szerintem nem fog megharapni érte, megkérdezheted hogy van, rá is írhatsz, hogy mit csinál. A legfontosabb viszont, hogy te hogyan is állsz hozzá és mit szeretnél tőle, ha csak beszélgetni és barátként tekintesz rá akkor ezt beszéld meg vele őszintén, hogy neked ő fontos és szeretnél továbbra is jóban lenni vele. Ha viszont többet, akkor is legyél vele őszinte és mondd meg ezt neki, ha pedig ez kölcsönös, akkor boldogok lesztek míg meg nem haltok, ha pedig nem, akkor legalább megpróbáltad és maximálisan tudsz arra koncentrálni, hogy felesleges vele foglalkozni:)

25F

2019. ápr. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!