Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
nemrég jöttünk össze a barátommal, és nem szokta mondani személyesen hogy szeret, csak chatbe, viszont mondja hogy örül annak hogy vele vagyok, vigyázzak magamra és ilyesmik. De azt az egy szót csak egyszer hallottam tőle, vélemények?🤷🏼‍♀️
2019. ápr. 15. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Azért mert nem szeret , nem esik le?

Azt hiszed akik osszejonnek azok egybol szeretik egymást? Ez nem igy mukodik.

2019. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Első válaszoló, szerintem nem jössz össze olyan valakivel, akit nem szeretsz, ez szerintem, nem szeretnélek megbántani, de picit hülyeség.

Lehet, hogy ő ilyen típus, akinek nehezebb kimondani, kimutatni az érzéseit.

A testbeszéd is sokat elárul szerintem, legközelebb figyeld meg. Szerintem, ha nem szeretne, nem lenne veled. :)

2019. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez nem csak egy szó, ennek a szónak súlya van. Kimondhatja üresen, érzések nélkül is, hogy "szeretlek", de mire mész vele, ha nem így gondolja? Miért akarsz ráerőszakolni egy szót, amit nem gondol komolyan? Nemrég jöttetek össze, tehát valószínűleg nem érez szerelmet irántad. Az, hogy chat-en írja, semmit nem jelent. Becsülnöd kéne inkább, hogy nem hazudik a szemedbe. Mert bizony a hazugság lenne. Nem kezdődik minden kapcsolat szerelemmel. Majd kialakul, vagy nem. Te viszont nem vagy érett egy kapcsolatra, ha ennyire erőlteted!
2019. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#2 Ha így lenne, akkor már rég kihalt volna az emberiség. Az ember, életében átlagosan max 3szor szerelmes. Tehát a te elméleted szerint max 3 kapcsolata lehet/legyen egy embernek élete során.

A szerelem kialakul, többnyire a kapcsolat elején és nem mielőtt összejönne a 2 illető.

2019. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Srácok olyan emberrel nem jönnétek össze akit nem szeretnétek! Akkor nem szerelemből vagytok együtt. Az pedig nem feltétlen jó kapcsolat. Nem biztos, hogy kialakul a szerelem. Olyan csajjal akibe nem vagyok szerelmes nem jövök össze, persze adok neki esélyt értsd(mozizni, sétálni, stb), de olyannal nem jövök össze akit nem szeretek. Ezt nem föltétlen kell kimondani.

Ne haragudjatok, de nem teljesen értek egyet veletek.

2019. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 Ok, ez a te módszered, de az még nem azt jelenti, hogy te csinálod jól. Egyébként én nő vagyok.
2019. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te összejönnél egy olyan sráccal akit nem szeretsz vagy nem jön be?
2019. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne keverd a kettőt. Az, hogy valaki tetszik, nem azt jelenti, hogy szerelmes vagy!
2019. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A szeretet sem ugyanaz mint a szerelem.

Sokan azért nem jönnek össze valakivel 1 mert nem szerelmesek, 2 mert nem tetszik neki.

2019. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem eroltetem egyatalan :D csak egy kerdes volt, viszont koszonom a valaszokat ☺️
2019. ápr. 15. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!