Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nehezen megy a felejtés....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen megy a felejtés. Valami tanács?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok, volt egy zűrös első komoly kapcsolatom, kicsit becsapotnak érzem magam de az már lényegtelen, annyi az egészből a lényeg hogy verseny táncos vagyok és a volt barátnőmmel táncoltam egy jó ideig de ugye vége lett így hát siófokról átigazoltam egy pesti csapatba hogy ne is lássam és tudjam elfelejteni őt meg amúgy se lett volna más akivel karriert tudtam volna befutni itt ennél a csapatnál,ezzel nincs is gond, találkozgattam más lányokkal de rájöttem hogy nincs rájuk még szükségem inkább szabad akarok lenni és több időt belefektetni a karrierembe és a tanulásba hogy bejussak a táncmuveszetiee, haverom elhívott magával edzeni is kondiba és amúgy nagyon jó kikapcsolódás, de amúgy nagyon szeretném azt is hogy valaki legyen mellettem mármint egy barátnő...exem amúgy megcsalt az exével, hogyan felejtsem el a múltat hogy ne azon rágódjak folyamat és már leszarom kategória legyen? Érdemes más lánynak adni egy esélyt?
2019. ápr. 28. 01:14
 1/4 anonim válasza:

Szóval az első; én nagyon felejteni nem tudok tudatosan, általában idővel azon kapom magam, hogy már nem is gondolok rá.

Második; kezdj sok negatívat hozzá kapcsolni. (és csak ahhoz, akit látni sem szeretnél, és úgy, hogy ne ragadjon rád, hogy utána a barátaidról is ezeket gondold.)


Harmadik; használj pontokat. Vagy vesszőket legalább.

2019. ápr. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Alzheimer. Garantált megoldás, ha valamit el akarsz felejteni!
2019. ápr. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az idő minden sebet begyógyít,de ha nem szeretnél várni akkor ismerkedj keress jobb lányt mit aki ő volt akkor garantáltan elfejted.Sok sikert!

16L

2019. ápr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kezdj el uj dolgokat kibrobalni es ezeket rendszeresiteni peldaul kezd el futni minden nap fuss 20 kort a haz korul, menj el gyurni ezen kivul amikor az exedre gondolsz csinalj meg 20 fekvot


De ha ez nem erdekel akkor igazabol barmi hobbi jelllegut kiprobalhatsz a barkacsolastol a hotdog evesig a lenyeg hogy gyakran csinald es elvezd igy nem fogsz masra gondolni amikor ezeket vegzed

Bocs a helyesirasert mobilrol vok

17/f

2019. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!