Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csak ez érdekli? Most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liliiiii16 kérdése:

Miért csak ez érdekli? Most komolyan a srácokat tényleg ennyire csak a szex érdekli?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, eleinte teljesen egy húron pendültünk, sok közös van bennünk. Jófej, vicces, kedves.

De úgy egy hónap után sokat utalgatott a szexre, másfél hónap után meg konkrétan csak arról akarna beszélni (úgy érzem). Értem én ezt, meg minden. De én nem akarom hogy valakinek csak arra kelljek. Úgy érzem más már szinte nem is érdekli. pedig nem ilyen volt. Nem így ismertem meg.

16/L 20/F


2019. máj. 3. 22:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném ha valakinek a személyiségem miatt tetszenék, ne a hülye testem miatt. Elegem van már komolyan.
2019. máj. 3. 22:21
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos igen.. Én 17 éves vagyok (lány)

Korombellieknek csak mind arra kellettem (volna).. Összejöttem egy 23 évessel, ő már komolyabb volt.. De ő is inkább csak a szex felé hajlott.. Az egész kapcsolatunk arról szól..


Gáz vagy nem gáz, nem érdekel, összejöttem egy 30 éves fiuval illetve férfival.. Konkrétan olyanok vagyunk mint a testvérek, vicces, humoros, elvagyunk, persze szexelünk is, de nem erölteti ha nem akarom

Ilyen 25-26 éves kortol már érettebbek a pasik és nem a szexre mennek

Szerintem felejtsd el a srácot.. Ennek igy nincs értelme, találsz nála jobbat aki megbecsűl 😊❤

2019. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
89%
Én a helyedben tuti offolnám. Igen tényleg csak azt akarja. És igen jól érzed, hogy csak arra kellenél neki. Utána szépen ott hagyna és keresne másikat. Vagy ha nagyon tetszene neki a dolog még elhuzná 2-3 hónapig. Én tuti nem feküdnék le vele és hanyagolnám is. Azért volt először olyan kedves és ugyan az a véleménye, hogy szimpatikus legyen neked és meg tedd...
2019. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Kihasznal:)
2019. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert kifogtál egy ilyet, még nem kell általánosítani. A szex téma ugyan fiatal korban jobban csábítja a fiúkat, de aki normális, az nem erőlteti. Ez nem a koron múlik, hanem az adott személyen.
2019. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretne, nem erőltetné.
2019. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

Szóval találtál egy srácot a több milliárd közül és máris az a kérdésed, hogy mindet a szex érdekli? Értem. Vagyis nem, nem értem. Miért kell egy emberre alapozni az összes többit? Komolyan kiakaszt, hogy minden második nap valaki aki valamilyen oknál fogva képtelen értelmes emberekkel ismerkedni posztol egy kérdést, hogy "minden fiú csak a szexre megy?" vagy "minden lány csak játszik a fiúkkal?", de tényleg. Te meg már elég régóta vagy a kategóriában, biztosan nem 1-2 ilyen kérdést láttál és mindnél le volt írva, hogy nem, nem minden fiú hormonzavaros szexmániás nemtudommi, akkor miért kell egy ezredik ugyanilyen kérdést feltenni?

Mondjuk ezt feleslegesen írtam le, mert holnap vagy legkésőbb holnapután úgyis lesz egy ugyanilyen kérdés.


De hogy válaszoljak valami teljesen nyilvánvalót a kérdésedre: ha úgy érzed nem egyeznek az elképzeléseitek, másra vágytok és nem működik a kommunikáció, mert ő csak a szexről tud rizsázni, akkor nincs értelme foglalkoznotok egymással. Ennyi.

2019. máj. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

A szex fontos, és persze jó is :)

Bár nem beszélni kell róla :)

És ha még szűz vagy, nem is kéne erőltetni :)

Nameg nyilván ha nem kívánod sem.

De majd találsz jobb srácot :) akarom mondani férfit :)

2019. máj. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
8%
Mégis mit vársz? Férfiak vagyunk. Kell a szex. Azt hiszitek , hogy hónapokig csak puszilkodas, meg olelkezes ,csókolózás majd menni fog? Az nem pálya. Túl sokat vársz el. A lelkemért szeressen bla bla. Persze lehet megragadó személyiséged , de a puncid az ami igazàn fontos.
2019. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Igen. Exem az első találkozásnál már le akart velem feküdni. :)
2019. máj. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!