Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csak ez érdekli? Most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liliiiii16 kérdése:

Miért csak ez érdekli? Most komolyan a srácokat tényleg ennyire csak a szex érdekli?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, eleinte teljesen egy húron pendültünk, sok közös van bennünk. Jófej, vicces, kedves.

De úgy egy hónap után sokat utalgatott a szexre, másfél hónap után meg konkrétan csak arról akarna beszélni (úgy érzem). Értem én ezt, meg minden. De én nem akarom hogy valakinek csak arra kelljek. Úgy érzem más már szinte nem is érdekli. pedig nem ilyen volt. Nem így ismertem meg.

16/L 20/F


2019. máj. 3. 22:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, én 19 éves voltam amikor össze jöttem barátommal, aki 20 éves volt, de neki már akkor is volt annyi agya, hogy nem akart egy hónap után már kefélni.. Az udvarlód csak meg akar dugni..
2019. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
0%
Dehàt az ösztönök vezérelnek!!! Ha ott van egy lány melletted, végig csak a forró lucskos puncijàra gondolsz. Jajj lányok!!!
2019. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek :)
2019. máj. 6. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!