Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Igent mondtam egy vallomásra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent mondtam egy vallomásra, de megbántam. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani, de úgy érzem nem jönne össze mert amúgy is távkapcsolat lenne, meg nem jön be nekem annyira mint ahogy azt elsőre gondoltam. Hogy mondjam el neki? 17/l

2019. máj. 6. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan úgy, ahogyan ide is leírtad. Legyél kedves és empatikus, de legfőképp őszinte. Ennél többet nem igazán tehetsz.
2019. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

1. Tavkapcsolattol ne felj!

2. Szerintem te csak ossze vagy most zavarodva es inkabb eldobod ot, pedig jol erzed magad, mikor vele beszelhetsz.

En is az elso baratommal egy het utan, mert attol feltem, hogy minden megvaltozik korulottem es igazabol a mai napig banom, hogy ekkora fajdalmat okoztam neki.

Kerd meg arra, hogy ne siessetek es ne zarkozz el elole. Ha honap vegen is ezt erzed, akkor mondd el neki, de utana mar vagy maskepp fogtok beszelni, ami mindkettotoknek rossz lesz, vagy sehogy sem, ami szinten rossz

2019. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Koszi a lepontozast. En pont igy ereztem magam, mikor negismertem a baratomat, akivel mar egy eve egyutt vagyunk es jelenleg tobb orszaghatar all kozottunk. Orulok, hogy nem szakitottam vele akkor, hisz mara mar o a mindenem.

Nem hiaba mondtal neki igent az elejen, ne felejtsd el

2019. máj. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!