Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg sok olyan lány van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok olyan lány van aki 181 cm alatt nem jön össze fiúval?

Figyelt kérdés

Tényleg a lányok nagy részének főleg a 170+ magassággal rendelkező lányoknak elvárás az , hogy 181 cm legyen az ember! És 1-2-3 cm sem hiányozhat? Ezt egy 169-170 magas, lány “barátom” mondta nekem , hogy ő csak 180 cm felett jön össze fiúval! Megkérdeztem tőle , hogy 179-180 a legalja. Azt mondta erre , hogy legalább 181, az alatt nem lehet fél cm-el sem egy fiú! És én is csak 179 cm körűl vagyok. Nem értem miért pont 181, mert 180 felett van! Vagy egyátalán miért nem enged el 1-2 cm-et belőle? Mert nekem is a minimum a 165-166 mégis össze jöttem korábban egy 163 cm magas lánnyal. Nem érdekelt , hogy nincs 165-166 között mert megszerettem. Pedig én is megtehettem volna , hogy elhajtom azért mert nincs akkora! Nem értem ezt a 15-16 éves lányok miért nem tudnak normálisan gondolkodni,hisz már majdnem felnőttek. Így egy 10 éves se gondolkodik. Jelenleg nekem is egy olyan lány a kiszemeltem aki nem rég tőltötte a 16 évet! És 176 cm magas. Remélem ,hogyha ő is ilyen azelőtt kiszúrom mielőtt bele esnék! Mert ha későn veszem észre akkor a szívem tőrik össze úgy ahogy van. Mivel kecskeméti vagyok így sajnos láttam már elég sok undorító dolgot. Van itt 1-2 olyan is akihez Iphone XR kell meg Bmw m7 meg ilyenek!

17/F



2019. máj. 8. 16:40
1 2
 11/18 anonim válasza:
68%

Azért 181 centi, mert az már jól hangzik, meg azt eleve már magasnak is érezzük. a 190+ már eléggé az égi meszelő, ugyanúgy a többség valójában inkább elkerüli, mint a 20 centis faszt, mert az is csak papíron hangzik jól, élőben már ijesztő is lehet.

Egy 15-16 évestől ne várj felnőtt gondolkodást, pláne manapság, amikor jószerivel eleve nincs is gyerekkor, ami törvényszerűen később fog felszínre kerülni, másrészt meg egy 15-16 gyerek hadd gondolkodjon még gyerekfejjel, nem a középkorban vagyunk, úgyis otthon lesz 25 éves korodig a mamahotelben, élvezd ki, hogy gyerek vagy és alacsonyabb a büntetési tétel is :D

Végezetül pedig; nem kell az igaz szerelemre törekedni, még nem kell azt keresned, akivel meg fogsz öregedni, gyűjts tapasztalatot, élvezd ki, hogy 15 perc pihenő bőven elég 2 menet között, de a gumit soha ne felejtsd el :D

2019. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#8 Mert téged taszítanak a 180 alatti pasik :D. Mert ha egy srác mondjuk 177-178 cm magas mégsem taszítóan alacsony! Akkor te azzal össze jössz ne , hogy azt mond nekem , hogy

mondjuk a 180 nem taszító viszont a 179 már az! Mert azt màr el nem hiszem! Az egy jó kis ri’’bi kamu. Amúgy meg sajátos véleményem szerint a kűlső/belső 50/50%-ban számít. Ezt mindenki döntse el maga. De az olyan ember aki azt mondja , hogy a kűlső neki nem számít egyátalán az az ember vagy hazudik vagy valami problémája van. Viszont az tényleg gáz ha valakinek inkább csak a kűlső számít. Azok általába ők maguk is szinte 0-ák emberileg. #7 Te meg ne gyere ide szájalni, mert már láttam több mindenki érdése alá fel tetted ezt a kérdést! De nem baj... :D!

2019. máj. 8. 18:28
 13/18 GuyFromNewCity ***** válasza:
83%
Aztán meg nagy részük majd 25 évesen jelölgeti egymást Tibi atya posztja alá hogy #örökszinglikmertegyrendesfiúsincs oszt közben meg mindenkit kioffolnak csak nem értem hogy mire fel🤔
2019. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a magas lányok hogy vannak ezzel, de mivel én nagyon alacsony vagyok, még örülnék is, ha nem a párom álláog érnék, de az se kizáró ok, ha 180+os. Nálam egytalán nem döntő ok a magasság
2019. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%
Szia nekem egyeltalán nem számít hogy milyen magas a srác én alacsony vagyok 157 cm de aki már ugyanakkora mit én az jó és ez szerintem rohatt nagy hüylség hogy 181 cm alatt nem kell a srác odavisz egy méröszalagot és lenéri vagy mi? 😂 16L
2019. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem csak annyi a lényeg, hogy nálam ne legyen alacsonyabb, amúgy meg nem érdekel.
2019. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy. Figyelj, reggel pattanj ki az ágyból, és akkor mérd meg magad, ne pedig felkelés után 10 perccel. Esetleg jól nyújtózd ki magad egy húzódzkodón. Úgy meglehet 180-181 is, az kicsit lelkileg helyre tenne...
2019. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. máj. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!