Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért hagy el mindenki?

Egyszerűen nem értem mi lehet a baj. Már a harmadik eset az, amikor több randi után összejövök egy fiúval és az első 2-3 héten egyfolytában bókol, érezteti velem, hogy szeret, szerelmet vall, majd kb egy hónap után elkezd ritkábban keresni, majd végül kiszivárog az életemből. Teljesen megértem, hogy fiatalok vagyunk, de miért kell akkor ennyire elhamarkodottan ki mondani azt a masiknak hogy szereted? Most 3 hete vagyok egyutt a baratommal, hetvegen nalunk volt, akkor minden szuper volt, de mai nap nem is keresett, annyira felek hogy o is elhagy. Mindenki csak elhagy:(

Keress kérdéseket hasonló témákban: magány, párkapcsolat, szerelem, randi

máj. 13. 23:35  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Gyere sírjunk együtt

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont máj. 13. 23:42 Privát üzenet
Achgdrztombdzj nevű felhasználó válasza:

Ennyi ido, mig megismer. Aztan menekul.

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont máj. 13. 23:42 Privát üzenet

Ne add be ilyen hamar a derekad?

Hagyj időt magadnak megismerni a másikat?

Szerelemből jöjj össze valakivel?

Ne legyen mindig kapcsolatod?

Keresd mondjuk a mostani barátodat te?

Építs kapcsolatot szerelemre, bizalomra, kötődésre és ne csak pár randira. Ápoljátok a kapcsolatot. Kommunikáció, a másik valódi megismerése. Ne keress mindig valakit.

A lényeg, hogy mindig azzal jöjj össze, akibe szerelemes vagy. Nem csak tetszik, helyes, jófej. Azzal, akit ismersz. Azért történtek ezek meg veled, mert nem volt elég időd megismerni a valódi énjüket, mielőtt el kezdtetek volna járni.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont máj. 13. 23:44 Privát üzenet

Ha nincs senkid, nincsen ki elhagyjon. ( [link] )

Vicces, hogy egy ilyen troll hozzászólás mögött mennyi negatív érzelem képes összegyűlni.. Egyébként meg hármas válaszoló remekül leírta. :D

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont máj. 13. 23:51 Privát üzenet
Na igen, ezt én sem értettem soha. Nyugi nem csak a fiúk ilyenek, velem is ez volt kb minden alkalommal. Pár hétig én vagyok a minden, utána meg jaj bocs mégse... pf :D

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont máj. 14. 01:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Vele most pont mas a helyzet. Mar 1 eve ismerjuk egymast, kisebb nagyobb megszakitasokkal folyamatosan tartottuk a kapcsolatot. Mindig lelkesen keresett, es februarban azt mondta, hogy o nem csak barati szamdekkal szeretne találkozgatni velem. Szoval hivatalosan most leszunk par nap mulva egy honapja egyutt, es nem, nem adom magam konnyen, mert en is pont ugy allok a kapcsolatokhoz,hogy mindenhez ido es bizalom kell. Egyszeruen elszomorit, hogy nem kell senkinek az ilyesfajta hozzaallasom:(

# 6/12Időpont máj. 14. 07:56 Privát üzenet
3 esetből tehát levontad, hogy mindenki ezt csinálja. Még a ruletten is 65 alkalom volt a leghosszabb páros szám sorozat. Ebből aztán tényleg mindenki azt gondolhatná, hogy csak páros számokra érdemes fogadni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont máj. 14. 08:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy mindenki, de ha zsinórban harmadjára történik ez veled, akkor szerintem más is így érezne.

# 8/12Időpont máj. 14. 08:24 Privát üzenet
türelem. Majd lassan abba az irányba fordulsz, ahol nem csak ilyen lúzerek vannak.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont máj. 14. 12:02 Privát üzenet
Zsombi55 nevű felhasználó válasza:

Ha ő nem jelentkezik miért nem keresed fel te?

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont máj. 14. 21:14 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van mindenki így ráizgulva. A szavazásra és engem mért hagy hidegen?
Miért hagy el mindenki?
Miert van az, hogy mindenho csak azt látom, hogy keresni akar mindenki magának barátot/barátnőt, viszont engem abszolút hidegen hagy a téma?
Miért hagy ott mindig mindenki? 16L
Miért hagy ott mindenki engem egy bizonyos idő után?
Miért kell ilyeneket mondani ha utána úgyis magamra hagy mindenki?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!