Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért hagy el mindenki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagy el mindenki?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem mi lehet a baj. Már a harmadik eset az, amikor több randi után összejövök egy fiúval és az első 2-3 héten egyfolytában bókol, érezteti velem, hogy szeret, szerelmet vall, majd kb egy hónap után elkezd ritkábban keresni, majd végül kiszivárog az életemből. Teljesen megértem, hogy fiatalok vagyunk, de miért kell akkor ennyire elhamarkodottan ki mondani azt a masiknak hogy szereted? Most 3 hete vagyok egyutt a baratommal, hetvegen nalunk volt, akkor minden szuper volt, de mai nap nem is keresett, annyira felek hogy o is elhagy. Mindenki csak elhagy:(

2019. máj. 13. 23:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

csak le akar feküdni veled. aztán úgy látja te nem vagy kapható erre. szakitani nem akarnak, mert akkor bunkónak tűnnek, úgyhogy csak simán kiszivárognak.

De ne haragudj rájuk,

minket pasikat ilyennek teremtettek.

2019. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Engem is mindig megdu.nak és utána eltűnnek. Qrva élet, de így ezen a héten a 30.nál már kezdem megszokni :(
2019. máj. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!