Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolat működhet? Rég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat működhet? Rég nem volt senkim, és nem is nagyon érdekelt a távkapcsolat, de most már úgy érzem örülnék neki.

Figyelt kérdés
Hol lehet ismerkedni ezen a téren? Mikna tapasztalatok? Nem nehéz?
2019. máj. 15. 07:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindket fel mindent megtesz a kapcsolatert igen. Neheznek nagyon nehez, legalabb is nekem.


Fel eve vagyok tavkapcsolatban (korulbelul 600km van koztunk). Ha tudnek minden nap vele lennek. Es neten ismertem meg.

2019. máj. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Akkor működhet, ha van lehetőség rendszeres találkozásra. Tehát nem két fiatalabb iskolás esetében, akik nem utazhatnak, nem tudnak utazni, nincs autójuk, stb. Egyébként csak egy netes ámítás az egész.
2019. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nagyon nehéz, szóval nem ajánlom. Tapasztalatból mondom.
2019. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2 éve élek távkapcsolatban, havi 1-3 tali. Egy nagy előnye van: sokkal jobban megbecsüljük az együtt töltött időt és nem megyünk a másik agyára
2019. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Működhet persze! Ha mindkét fél igazán akarja akkor igen:)
2019. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
működhet ha mindketten akarjátok hogy működjön. én 2 éve vagyok távkapcsolatban (kb 1500 km van köztünk), kb 3 havonta tudunk találkozni 1-2 hetekre. idén nyáron költözök hozzá.
2019. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Működhet. Másfél éve vagyunk együtt és LOL-on találtunk egymásra. 300km távolság, de egész nap csetelünk, skypeolunk, discord stb. Ha fiatal vagy nagyon fontos, hogy a szülők is segítőkészek és támogatnak. Minden szünetet együtt töltünk+ kb 2hetente egy hétvégét vagyunk a másiknál. Nagyon nehéz, de ki kell birni és ha van rá esély, hogy a közeljövőben együtt tudjatok lenni akkor megéri.

17L és a barátom 19

2019. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 mi is lolon :D csak köztünk több a távolság :')
2019. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!