Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek nem akarom elveszit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nem akarom elvesziteni jobban?

Figyelt kérdés
Ma beszéltem azzal a lánnyal aki bejon. Tisztába is van ezzel, amióta ismerem próbálom védeni a bajtol ami az exe. Ma az exe új barátnője küldött nekem egy képet amiben a Dóri ír az exevel én meg hirtelen kerdore vontam erre ő megharagudott és letiltott. Nem akartam ezzel megbantani csak nem akartam azt hogy maga alatt legyen próbáltam megovni a bajtol mert az exe idáig minden barátnőjét megcsalta.

2019. máj. 29. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem élőben kell beszélned vele mindenképpen. Mondd meg neki, hogy sajnálod, amiért megsértetted, és, hogy nem akartad megbántani. Ez az egyetlen út véleményem szerint, hogy ne veszítsd el.
2019. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz én is ezt akarom hogy ne veszítenem el csak neki elég szigorú az apja és iskola után percre pontosan haza kell neki menni. Ezért nem tudok vele eloben talizni
2019. máj. 29. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a része kedves hogy óvni akarod, de amit csinálsz az már fojtogatás és uralkodni akarás felette. Ezzel teszed azt, hogy egyre jobban ellököd magadtól. Az ő dolga kivel beszél és mit, főleg nincs jogod számonkérni, mindegy mennyire tetszik, nem vagytok együtt.


Meg kell tanulnod hogy nem tudsz más helyett döntéseket hozni és nem is kell, az ő élete. Azért akarsz segíteni, mert sajnálod és kedveled, de nem a te dolgod az életét egyengetni, az az ő feladata. Tanácsokkal megpróbálhatsz segíteni, de láthatóan mély érzelmei vannak továbbra is az exe iránt és reménykedik. Vagy felfogja hogy nem kéne csinálnia, vagy a saját bőrén megtapasztalja hogy a jövőben ne csináljon ilyet, amivel megtanul egy fontos leckét. Ha komolyabb probléma van, akkor a szüleinek szólva lehet bevonni szakembert, aki segít neki mentálisan és lelkileg helyreállni, tartást szerezni, hogy ne engedje magát kihasználni.

2019. máj. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha együtt vagytok sem lenne jogod számon kérni.

Majd lesz valami.

2019. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!