Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen pasik jönnek be nektek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasik jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Külsőre és belsőre
2019. jún. 2. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Kinézetre a magas, kicsit hosszab hajú átlag testalkatú fiúk. Belsőre kedves figyelmes, inteligens, jó humorú,határozott fiúk.

16L

2019. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Belső: Legyen humora. Nekem ez fontos, mivel szeretek poénkodni. :D Illetve hogy lehessen vele komolyabb dolgokról is beszélgetni. Legyen megértő, kedves, figyelmes, határozott, őszinte. Jó, nyilván nem kell mindent elmondania. De egy párkapcsolat alapja a kommunikáció.

Külső: Igazából nem tudom, nincs ideálom. Max annyi hogy legyen nálam magasabb, bár az nem nehéz. :D

Végezetül, mivel én nem vagyok egy otthonülős emberke, szeretek ide-oda menni, ezért jó, ha srác is szeret járkálni. Bocsi, ha novellát írtam. 17/L

2019. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Külsőre: nem átlagos. Ez alatt a ruházatot értem, tehát szeretem ha színes, egyedi vagy fura valakinek az öltözete.


Belsőre pedig humoros, bújós, elfogadó, jóindulatú.


16/L

2019. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kinezetre igazabol nem tudok konkretumot mondani, a lenyeg, hogy vonzodjak hozza. Meg talan az, hogy legyen nalam magasabb. A nagyon kigyurt sracok nem tetszenek, az sem elvaras, hogy izmos legyen, en sem vagyok az😂

Belsore pedig legfobb, hogy vicces legyen es az en fura humoromat is ertse. Hogy olyan legyen, mint a legjobb baratom, akivel mindent megoszthatok a legjelentektelenebbnek tuno gondolatomig. Az is nagyon jo, ha hasonlo dolgokat szeret, mint en, gondolok zenere, filmekre, vagy az utazasra. Nem hiszek az "ellentetek vonzzak egymast" mondasban, ezert minel tobb kozos dolgunk van, annal jobb! :)

2019. jún. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát belső: legyen humora és legyen segítőkész és udvarias és figyelmes.

Külsőleg írhatnám ,hogy a belső sokkal fontosabb jó ezt tényleg így van ,de azért jó ha nálam magasabb de az nem fő szempont .De az nem fog érdekelni hogy milyen a haja és a szeme színe. De az érdekel egy kicsit hogy ne legyen túl kövér se de ne legyen túl izmos se .

Na most hogy leírtam eztet akkor tisztázzuk ezek szerintem csak felszínes dolgok . Legfőképpen olyan fiúk jönnek be akik nekem is tetszenek. 18/L

2019. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!