Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomat valoszinüleg csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat valoszinüleg csak a kinézetem érdekli, igy érdemes vele maradnom?

Figyelt kérdés

mindig mondta/mondja hogy szeret. nincs csunya arcom viszont egy szépség sem vagyok, alkatilag se nem vékony, se nem kövér nem vagyok. csak hason és combon van némi felesleg. a barátom azt kezdte el mondogatni nekem hogy kicsit lefogyhatnék és ugy tökéletes lennék. le is akartam, de tegnap mikor beszéltünk random megkérdeztem töle, hogy ha csunya és kövér lennék velem lenne e ugyan igy, ö azt mondta hogy akkor most nem lenne velem.. nagyon elgondolkoztatott.. eddig mindig mondta hogy szeret amilyen vagyok, a személyiségem miatt.. igazat mondhatott vagy tényleg igazam van és csak a kinézetem miatt van velem? a válaszokat elöre is köszönöm

17/l


2019. jún. 6. 04:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

Azért elég sokan iratok jó nagy hülyeségeket.

Ha én valakivel össze jövök akkor én azért jövök vele össze mert nekem úgy tökéletes ahogy van.

Arra meg főleg nem kérem meg hogy változzon meg...mert nekem így tökéletes ezért jöttem vele össze.🤦

2019. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

Na #11 mindjárt téged is lepontoznak.

Pedig igazad van!

2019. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, mindenkinek ment a zold kez. de az egyik valaszolonak mondanam hogy a baratom nem egy tini pava fiu ahogy o mondta. idosebb is nalam (22).
2019. jún. 6. 18:02
 14/16 anonim ***** válasza:
Ohh de kis aranyos vagy. Még meg is véded. :)
2019. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

# 13/14

Én meg 27 tehát , hozzám képes kis fiú !

2019. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
képest*
2019. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!