Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 20 éves lánnyal működhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves lánnyal működhet egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Szerintetek hozzám egy 20-21 éves lány nem lenne túl. Felnőttes illetve unalmas? El tudnék még vele beszélgetni, ilyen politika,stb témákon kívűl másról is? Azt hiszem novemberbe tőlti a 21-et , illetve nem kezd “idősödni” arcra úgy értem mikor látszik meg rajta , hogy már nem 10-en éves . A lányt még élőben nem láttam. Mert én Szigetszentmiklósi vagyok, ő meg Pesti. De már beszélgettem vele többször is facen. Csak nem tudom , hogy nem e oktatna ki egy idő után. Ha észre venné , hogy sokkal értelmesebb. Főleg , hogy az én iq-m csak 95-ös. De azt veszem észre , hogy ő az igazi, mert úgysem volt már 14 éves korom óta barátnőm. És megbeszéltünk egy találkát, de nem tudom mire számítsak egy idősebb lánytól! Szerintem számomra a 15-16 évesek felelnek meg a legjobb értelmi szintileg. Remélem a későbbiekben sem lesznek gondok ha “öregedik” mondjuk fél év múlva sem! És remélem azt is értékelni fogja , hogy már több mint 3 éve edzek illetve járok harcművészetre. (Muhay Thai 🙏🏼) 171 cm vagyok 62 kg , izmos! És “vertem már le” 155 kg-s embert szintén thai box-osat. Aki 213 cm magas volt. Tehát ha belé vagy belém kötnének. Majdnem mind1 ,hogy kik, persze van akár nálam kisebb súlycsoportú ember is aki leverne. Akkor az illetők ,lehet mehetnek a kórház legalsó részére. Ha el kattanok, és elvileg utcán az esetek 65%-ban tapasztalatlan ellenfelem lesz. Nem menőzésből, csak tudom milyen vagyok, ha egy szerettemet basztatnak! Remélem ilyenekről is lehet szót váltani vele...

2019. jún. 17. 16:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Es a 155 kg-s izmos volt , de gyors...
2019. jún. 17. 16:24
 2/14 anonim ***** válasza:
Oszt te mennyi idős vagyol? Milyen etnikumú?
2019. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja bocs ezt ki felejtettem. 17 vagyok. És julius 31-én tőltöm a 18-at. De mint írtam még van bennem “gyerekesség” persze nem olyan! Hanem szeretek még ilyen témákról is beszélni mint pl egy jó bunyó vagy mint az alkohol, stb akár egy lánnyal is ha lehet...
2019. jún. 17. 16:33
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Latszik hogy szunido van...
2019. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Persze ilyen témákról ritkán...
2019. jún. 17. 16:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Sokat javulnak az esélyeid, ha megtanulsz helyesen írni. Amúgy ne haragudj, de a kérdéseden meg is látszik az IQ-szinted, igaz ebben a korban még nem lehet teljesen pontosan mérni, úgyhogy lehet az kicsit több is. De ne csüggedj! Attól még, hogy 21 éves nem feltétlenül értelmesebb nálad.
2019. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát értelmileg szerintem átlagos ,vagy kicsivel átlag feletti. Ahogy észre vettem. Amúgy meg az iq-m tuti 100 felett van!
2019. jún. 17. 19:57
 8/14 anonim ***** válasza:
te mondtad, hogy csak 95
2019. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De te meg azt írtad , hogy ebben a korban mem igazán mérhető!
2019. jún. 17. 21:38
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is 20 vagyok, de nem vagyok se unalmas se túl felnőttes.

Ez nem kor függő, hanem személyiség. Az meg, hogy a lány hogy fog hozzád állni mindkettőtöktől függ.

2019. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!