Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Visszahódítottam az exem, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahódítottam az exem, de megbántam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél éve dobott, én még nem tettem túl magam rajta. Nem olyan rég ráírtam és legnagyobb meglepetésemre pozitívan reagált és újra összejöttünk.

Aztán találkoztunk és teljesen megváltozott... Máshogy beszél, más a stílusa, cigizik, tipikusan olyan lett, mint a sok mai korabeli lány, pedig azért szerettem, mert különleges volt. Mit csinálnátok a helyemben? Mondjam meg neki, hogy mégsem működik vagy adjak egy esélyt, hátha így is megszeretem?



2019. jún. 16. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Irj neki messengeren.


Bocs teso, de ez nem fog menni. Csá!

2019. jún. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Ha bele kényszeríted magad rosszabb lesz. Inkább hagyd elmenni
2019. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Szoktasd le róla, tiltsd el a hülye társaságtól. De elárulom neked ha ilyen változások lettek , akkor már sok fiú alá is feküdhetett szerintem és drogozott is.
2019. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!