Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 20 éves lánnyal működhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves lánnyal működhet egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Szerintetek hozzám egy 20-21 éves lány nem lenne túl. Felnőttes illetve unalmas? El tudnék még vele beszélgetni, ilyen politika,stb témákon kívűl másról is? Azt hiszem novemberbe tőlti a 21-et , illetve nem kezd “idősödni” arcra úgy értem mikor látszik meg rajta , hogy már nem 10-en éves . A lányt még élőben nem láttam. Mert én Szigetszentmiklósi vagyok, ő meg Pesti. De már beszélgettem vele többször is facen. Csak nem tudom , hogy nem e oktatna ki egy idő után. Ha észre venné , hogy sokkal értelmesebb. Főleg , hogy az én iq-m csak 95-ös. De azt veszem észre , hogy ő az igazi, mert úgysem volt már 14 éves korom óta barátnőm. És megbeszéltünk egy találkát, de nem tudom mire számítsak egy idősebb lánytól! Szerintem számomra a 15-16 évesek felelnek meg a legjobb értelmi szintileg. Remélem a későbbiekben sem lesznek gondok ha “öregedik” mondjuk fél év múlva sem! És remélem azt is értékelni fogja , hogy már több mint 3 éve edzek illetve járok harcművészetre. (Muhay Thai 🙏🏼) 171 cm vagyok 62 kg , izmos! És “vertem már le” 155 kg-s embert szintén thai box-osat. Aki 213 cm magas volt. Tehát ha belé vagy belém kötnének. Majdnem mind1 ,hogy kik, persze van akár nálam kisebb súlycsoportú ember is aki leverne. Akkor az illetők ,lehet mehetnek a kórház legalsó részére. Ha el kattanok, és elvileg utcán az esetek 65%-ban tapasztalatlan ellenfelem lesz. Nem menőzésből, csak tudom milyen vagyok, ha egy szerettemet basztatnak! Remélem ilyenekről is lehet szót váltani vele...

2019. jún. 17. 16:20
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Ne haragudj, de ez brutális😂😂😂


Szóval, 3 éve edzel, illetve jársz "Muhay Thai" - ra...171 cm vagy és 62 kg... És levertél egy 155 kg-os súlyú (!!!) 213 cm magas (!!!!!) thai boxost...

Figyelj, én nem tudom ezt honnan szedted, már sok kérdést olvastam tőled, igen csak fel lehet ismerni az írásképedről, a fogalmazási készségedről, valamint mindig irreálisan nagy súlyú és magasságú embereket zúzol szét. Elhiszem hogy unatkozol, de a legnagyobb jóindulattal javaslom neked, hogy inkább a humor kategóriába írj😂 Hidd el, lesz sikered!

2019. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11 oké de akkor is , kíváncsi vagyok , hogy egy 20 éves lány már , hogy gondolkodik... Amúgy ezt a 155 kg-s embert tényleg szétvertem. És tényleg izmos vagyok és 62 kg :D!
2019. jún. 19. 21:48
 13/14 anonim ***** válasza:
Gyúrunk vazze
2019. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez de k.va jó poén! 😂😂😂
2019. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!