Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm miért akar felhízla...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért akar felhízlalni? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Teljesen elégedett vagyok a testalkatommal, viszonylag izmos vagyok, szálkás a testem. A barátnőm viszont többször is tett megjegyzést arra, hogy örülne neki ha kövérebb lennék. Mondtam neki hogy nem szeretnék hízni, miután másodszor is mondta abban maradtunk hogy maximum egy keveset hízok, de azután én nem nagyon foglalkoztam ezzel. Egyébként mindig elvisz fagyizni, főz több ételt, ilyenek. Én meg nem szeretném visszautasítani azt amit nekem ad. Egyébként az a baj hogy híztam.

2019. jún. 20. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Beteg
2019. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Hanyagold!
2019. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
A barátnőd féltékeny típus ill.elégedetlen a saját testével? Lehet azt akarja elérni,hogy ne legyél olyan jó pasi,hogy ne legyél kapós a többi nőnél,szval el akar "csúfítani". Hallottam már ilyet.
2019. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért csinálja. Egyébként neki is jó a testalkata.
2019. jún. 20. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Egyszerűen odaálsz elé és megkérdezed.


Valószínűleg azért mert féltékeny típus

2019. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egész kapcsolat óta ilyen? Mennyit híztál amúgy?
2019. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Beszéljetek róla.

De komolyan kérdezd meg. Kérdezz tőle konkrétan de ne fenyegető vagy számonkérű stílusban lehetőleg olyan helyzetben amikor nyugiban vagytok, hogy miért tetszik neki az hogy híztál. Ha kerüli a választ mond azt neki hogy őszintén érdekel mert megszeretnéd érteni az ő nézőpontját. Ha mégsem akar válaszolni akkor ne erőltesd tovább, inkább kérdezz rá néhány nap múlva megint. De fontos hogy mindig kedvesen és érdeklődően kérdezz, különben megijed és akkor azért nem fog őszinte választ adni vagy semmilyen értékelhetőt sem fog.

Sok sikert! :)

2019. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valószínű neki ez jön be :)

De az a baj ha neked ez zavaró akkor nem illettek össze

Nekem exem 20-21kgt hízott mellettem a kapcsolatban de őt ez nem

Zavarta.

2019. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Én örülnék egy lánynak aki hizlalna
2019. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

örülj neki

én nagyon szeretném ha hizlalna egy lány

szerintem probáld élvezni ahogy elkényesztett

2019. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!