Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megengednétek, hogy a lányotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednétek, hogy a lányotok együtt aludjon a barátjával?

Figyelt kérdés
A barátommal 2.5 éve vagyunk együtt, jelenleg tavkapcsolatban élünk mert egyetemre jár 200km-re. A nyáron azt mondták a szüleim, hogy jöjjön el velünk a családi nyaralásra. Azonban azt mondták, hogy nem aludhat velem, hanem csak az öcsémmel...Nektek megengedték 17.5 évesen hogy a barátotokkal aludjatok?

2019. júl. 1. 15:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen jöttünk össze a párommal, egy év után minden nyáron hívták a szüleim nyaralni és mindig együtt aludtunk. Édesanyám direkt a kezembe nyomott egy csomag óvszert, mondván, hogy erre szükség lesz.

A szüleid vagy prűdek, vagy naivak, vagy nem veszik komolyan a párkapcsolatotokat. Vagy mindegyik. Mindenesetre elég gáz

2019. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%

#11: Azt azért ne vedd normálisnak,ha egy szülő a 16 éves gyereklánynak azt mondja,itt egy csomag gumi dugjál...

Jó,hogy még a gyertyát nem tartotta.

2019. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt exem 300km-ről akkor töltötte a 16-ot én meg 2,5 évvel voltam több, ő jött mivel szünetbe akkor 50 óráztam még érettségihez, első nap itt volt anyja aztán hazament, egy hétig itt volt, aztán mikor már tudtam mentem én is, idővel már ingáztunk ide oda, összeköltöztünk kb, eljegyeztem, aztán kidobott és öszejött mással :/, hazajöttem kerestem itt munkát, pár hónapja legjobb spanom pont így járt és neki azóta van barátnője, nekem meg nem :|
2019. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%

#12-es

Pedig szerintem igenis ennek kéne normálisnak lenni. 16 évesen az ember már nem gyerek ilyen téren, bőven van benne szexuális érdeklődés. Tini korban egy egy évnél hosszabb párkapcsolat már elég komolynak számít, (nemhogy 2,5,mint a kérdezőnél) és kb elkerülhetetlen, hogy megtörténjen a dolog. És akkor a szülő mar inkább ne kezelje tabuként, és segítsen a védekezésben.

Vagy szerinted jobb az a szülő, aki beszélni se hajlandó róla, ezáltal a gyerek titokban, a védekezésről minden tudás nélkül szexel, aztán már az a következő, hogy 'figyelj anyu, terhes vagyok'?

Mert egy tini szexelni biztosan fog, de nem mindegy, hogy milyen körülmények között, milyen felelősségérzettel.

2019. júl. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
#14: De ez gyerek. Ha pedig nem gyerek,legyen annyira érett,hogy zsebpénzből vagy diákmunkábol fizeti a gumit dugni. Nem kell játszani a felnőttet.
2019. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
15 ös logikájával egy rakás szakállas gyerek kukázik minden hajnalban.
2019. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyébként mikor exem 16 volt az anyja ránk nyitott, aztán utána mindig kopogtak.
2019. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!