Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen logika van abban, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen logika van abban, ha belém szerelmes valaki, akkor féltékennyé akar tenni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki szerelmes belém, de nem hívtam el eddig randizni, akkor miért próbál meg féltékennyé tenni azzal, hogy észrevehetően direkt csinál olyanokat, hogy lássam, hogy egy másik fiúval beszélget.

Szerintetek mi ebben a logika?



2020. febr. 19. 20:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
beszélgetek meg találkozgatok vele de csak barátként lehet többre vágyik?
2020. febr. 20. 07:57
 12/19 anonim ***** válasza:
Akkor minek játsza az 'elérhetetlent'?:) Nálam így járt volna. :D De persze ha te még szeretnél többet tőle, akkor nyugodtan, de én nem járnék olyan komolytalan emberrel, mint ő.
2020. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12 Lehet azért, ahogy az előző válaszolók írták hogy így akarja a tudtomra adni hogy lépnem kellene felé komolyabban.
2020. febr. 20. 18:48
 14/19 A kérdező kommentje:
Na tegnap találkoztam vele és megpróbáltam kicsit trükközni a helyzettel, és úgy csináltam, mintha komolyan kérdeztem volna, hogy zavarná-e barátként, ha lenne barátnőm mert megismertem egy csajt. Hirtelen szóhoz sem jutott, de majd kiderül erre hogyan reagál hosszabb távon.
2020. febr. 21. 11:16
 15/19 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem feltétlenül támogatom az ilyen trükköket, így a magam részéről, de ez jó, ezt tetszik:D:D:D XD
2020. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hát oké, én csak kíváncsi vagyok rá, mit szól, ha "hülyének" tettetem magam, mintha azt látnám, hogy nem érdeklem őt, így én is más után nézek :DD
2020. febr. 21. 11:22
 17/19 anonim ***** válasza:
*hogy kicsit te is beugrattad őt:) Ez most kicsit ilyen cicajáték lesz, cicázás lesz a másikkal:D Érdekes helyzet.:):) Tudod, amikor kettő ember van, akik passzolgatják a labdát, és incselkednek a harmadikkal, és ő a cica, és ha elkapja a labdát, akkor cserél azzal aki legutóbb dobta úgy, hogy ő el tudta kapni. :):) De azért szerintem beszéljétek meg egy idő után ezt komolyan, nyíltan, őszintén; ne húzzátok ezt a játékot túl sokáig. :)
2020. febr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Valójában nekem nincs másik kiszemeltem, csak ezt mondtam neki.

Persze, nem akarom ezt sokáig húzni, csak megvárom, hogy erre mit reagál.

2020. febr. 21. 11:23
 19/19 anonim válasza:
100%

Ezt azért csinálják a lányok mert még nem kezdeményeztél felé azzal, hogy elhivod randira, és ezzel azt próbálja elérni, hogy olyan érzéseket keltsen benned, hogy "basszus ha nem hívom el randira, akkor már késő lesz és elveszítem" és így minél előbb elhívod randira, mert félsz hogy más megszerzi tőled. Remélem érhető voltam. Ez női logika.. :D

/ Egy lány

2020. márc. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!