Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért akar egy fiú bármilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy fiú bármilyen ajándékot adni nekem a megismerkedésünk elején?

Figyelt kérdés

Nehezen tudom elképzelni hogy ez bárkinek is inponáló lehet, tudom hogy azért csinálja hogy bevágódjon nálam, de ez nagyon nem jön be.

Egyrészt nyilván nem tudom kezelni a helyzetet mert baromi kellemetlenül érzem magam(lehet csak én).

Másrészt egy teljesen haszontalan vackot ad amivel nyilván semmit nem tudok kezdeni, pl: virág, párfüm, plüss. Talán ha egy verseskötetet adna ami tetszett neki vagy valami ilyesmit, de ezeknek semmi értelme. valószinüleg azért mert még nem ismer ezért nem tudja minek örülnék, de komolyan minek eröltetni? Én semmilyen esetben sem várom el hogy egy fiú ajándékot adjon nekem, még belegondolni is fálydalmasan cringe, és mikor meg megtörténik legszivesebbel elfutnék, meg alapból nem vágyok arra hogy valakinek az eltartottja legyek.

lányok: ti is igy vagytok ezzel?

és fiúk: miért?



2020. jún. 15. 15:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán 1 mondatom szólt a helyesírásról, úgy látom a többi írásomat fel sem fogtad....Kár beléd a szó, ezek szerint....
2020. jún. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj egy aprósággal?

Egy kis csoki egy szál virág. Örülj neki, hogy ennyire rendes.

Legközelebb viszonzásként vigyél neki mondjuk egy jegeskávét vagy egy energiaitalt vagy bármi ugyanilyen apróságot amit szeret.

Ez figyelmesség, kedvesség felesleges ekkora cirkuszt csinálni belőle ahelyett, hogy mosolyognál rajta.

2020. jún. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Jó lenne ha elhagynád ezt a leereszkedő stílust, elhiszem hogy sok feszültség van benned de nem gondolom hogy ehez nekem bármi közöm lenne.

azért nem reagáltam a válaszod többi részére mert nem írtál benne semmi újat.

'mert ez egy szokás' amit én is tudtam köszönöm hogy ujra rávilágitottál, 'és egy iszonyatosan kedves gesztus' ami persze szubjektív ezért nem lehet rendes érvként felhozni, neked lehet kedves, nekem inkább tenyérbemászó.

Nem tudom miből szürted le hogy egy kifejezett esetről van szó, nem egy személyről beszélek, általánosságban azokról beszélek akiktől valaha első vagy második találkozásnál valami személytelen ajándélok kaptam. Volt viszonyítási alapom.

remélem kielágítő volt a válaszom :)

2020. jún. 16. 01:47
 14/24 anonim ***** válasza:
80%
Te kezdeted ezt stílust. Tipikusan olyan személynek tűnsz, aki inkább beszól radom embereknek, minthogy ténylegesen felfogná a válaszok lényegét. Komolyan még a válaszolókkal is szembeszállsz, csak hogy neked legyen igazad. Drágám, te tettél fel kérdést, tényleg bocs, hogy képtelen vagy felfogni, amit írunk. Keress egy szellemileg hozzád hasonlót, szegény srác is jobban jár.
2020. jún. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint örültem volna ilyen kis kedvességnek az első randijaim alkalmával de számomra a szeretetnyelvek közül a az ajándékozás a legkevésbé fontos. Szóval inkább kapjak csak egy cuki személyreszóló nyakláncot amit ő készített mint valami drága nagyobb dolgot. Ettől függetlenül imádom a nagy és puha plüssöket szóval ha első randin valaki meglepett volna ilyesmivel, vagy a barátom mostanában akkor nagyon örülnék, de tisztáznám (illetve a barátommal már ezt megbeszéltük) hogy nekem tényleg nem az ajándék a fontos. Néha ha kapok valami olyat aminek tényleg örülök akkor nagyon jó de egyébként sokkal jobban örülök egy közös délutánnak stb... De amiatt h ajándékot kapnék első randin nem érezném magam rosszul, mert szerintem ez sokat elmond a srácról is és a szándékairól. Remélhetőleg azért ad ajándékot mert már akkor szeret téged. (pl nekem a barátom már karácsonyra is adott kis apró személyre szóló ajándékot pedig akkor még nem is voltunk együtt)

17/L

2020. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Nem gondolom hogy igazam lenne mert a kérdésem is releváns, tudom hogy nem mindenki gondolja így és nem is az a célom hogy mindenki így gondolja, egyszerűen csak leírtam a véleményem a jelenségről.

Ezért nem hiszem hogy bármi értelme volt reagálnom az írásodra, el mondtam hogy mit gondolok a válaszod többi részéről, mert úgy láttam neked nem volt kielégítő hogy megmagyarázzam a tényt amibe már másodjára sikerült belekötnöd, a helysírásomba. Én sem látom értelmét hogy olyanról veszekedjunk amit egyértelműen máshogy látunk, nem értem minek erölteted.

Nem gondolom hogy bármi olyat írtam amivel szándékomban ált volna provokálni téged, és ezt az undorító stílust kiváltani belőled, de ha mégis sikerült, elnézést kérek érte

Kedves 14-es.

2020. jún. 16. 19:47
 17/24 anonim ***** válasza:
46%

De most mi a fenét állsz belém? Én nem fogok lealacsonyodni a szintedre, mert röhej, amit itt csinálsz. Látom nem bírod a kritikát. Gyenge jellemre utal. Tudod, csak az kiabal, aki fél. Írtam, hasonló habitusu és értelmi szintű személyt keress magad mellé, mert szegény sráccal értelemszerűen nem fogtok össze illeni.

Én kiszálltam a gyerekes vitából, ha bármi sértő jellegűt írsz még rám vonatkozóan, azzal magadat minősíted.

2020. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
28%

17.es neked mi bajod van? Te álltál belé és teljesen normálisan reagált.

Milyen frusztrált, üldözési mániás emberek vannak.. félelmetes.

2020. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
46%
#18 Köszönöm kérdésed, nekem aztán semmi bajom. Szóval, ha meg merem említeni, hogy egy súlyos helyesírási hibát vétett és próbáljon meg figyelni rá, akkor már bele állok? Új vagy az oldalon?? Gondoltam jóindulattal szólok neki. Ha jól megnézed a "vitát", akkor ő akadt fennt rajta. Én csak közöltem, hogy fontos a helyesírás. Bőven volt hasznos infó abban, amit írtam, de csak ezt ragadta ki. Mint ahogy te is. Aki meg ezen fenn akad, azt sajnálni tudom.
2020. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%

A 2.-es válaszodban semmiféle jóindulat nem volt. Indítottál a helyesírási hibával és onnantól teljesen flegmán írtál a kérdezőnek.

Nem csak megemlítetted, hanem folytattad tovább a szerintem is lekicsinylő stílust.


A kérdés és a kategória alapján (megsúgom a tini kategória ez), szerinted a kérdező hány éves lehet? 10 évvel biztosan fiatalabb, mint te.

Mégis teljesen értelmesen elmondja, hogy más véleményen vagytok, kész.


Sőt! Azt írja elnézést kér a helyesírásért, megpróbálja egy vadidegennek megmagyarázni, hogy miért úgy ír, ahogy amikor nem te vagy a nyelvtan tanára. Gondolom van neki és majd értékeli a helyesírását, nem neked kell, nem dolgod.

És a 9. válaszodban szintén folytatod, mintha egy nem normálissal beszélnél és a kérdező MÉG mindig sokkal értelmesebben és hangsúlyozom KEDVESEBBEN válaszol, mint te.

Ide jöttél felnőtt nőként bele állni egy tinibe, na ez történt..


Nem egy véleményen kell lenni, hanem egy színvonalon! Ez egy jó tanács az élethez.

2020. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!