Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért akar egy fiú bármilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy fiú bármilyen ajándékot adni nekem a megismerkedésünk elején?

Figyelt kérdés

Nehezen tudom elképzelni hogy ez bárkinek is inponáló lehet, tudom hogy azért csinálja hogy bevágódjon nálam, de ez nagyon nem jön be.

Egyrészt nyilván nem tudom kezelni a helyzetet mert baromi kellemetlenül érzem magam(lehet csak én).

Másrészt egy teljesen haszontalan vackot ad amivel nyilván semmit nem tudok kezdeni, pl: virág, párfüm, plüss. Talán ha egy verseskötetet adna ami tetszett neki vagy valami ilyesmit, de ezeknek semmi értelme. valószinüleg azért mert még nem ismer ezért nem tudja minek örülnék, de komolyan minek eröltetni? Én semmilyen esetben sem várom el hogy egy fiú ajándékot adjon nekem, még belegondolni is fálydalmasan cringe, és mikor meg megtörténik legszivesebbel elfutnék, meg alapból nem vágyok arra hogy valakinek az eltartottja legyek.

lányok: ti is igy vagytok ezzel?

és fiúk: miért?



2020. jún. 15. 15:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
73%

És teszem hozzá a véleményeddel teljesen egyetértek! Csak a stílussal nem!

Tudtad amikor a tini kategóriákba léptél, hogy itt tinik problémáját fogod olvasni ami nyilván teljesen más felfogás, mint a tied.

2020. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés. Te nem ugyanezt csinálod éppen velem? Csak gondold át... Hozzád aztán abszolút semmi negatív megnyílvánulásom nem volt. Amúgy nem én indítottam a vitát. Mellesleg, ha bármi hozzáfűzivalód lenne, keress fel privátban.
2020. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom hogy itt nem teljesen bisztos hogy valóban egy felnőtt nő irja a válaszokat, hanem sokkal inkább egy feszült tinédzser. Az a stílus amiben fogalmaz egyáltalán nem tükrözi egy felnött nő gondolkodását, vagy ha mégis akkor egy szellemelileg eléggi lemaradott személyről van szó, amilyen arrogánsan és agresszíven reagál egy ellenkező véleményre az szerintem mindenképpen erre utal. Én itt kiszálnék a komment háborúból de elötte érdemesnek látom megemlíteni hogy elképzelhető hogy valóban nem látom át teljesen a helyzetet mert én valóban 17 éves vagyok, nem szeretek erre hivatkozni ugyan, de lehet hogy jelen helyzetben számít valamit.
2020. jún. 17. 01:56
 24/24 anonim ***** válasza:
46%

🙄

Gratula, én már rég befejeztem, de te még mindig nyomod a dumát. Szerintem elég durva önértékelési zavarod van. Ennyire rohadtul nem kellett volna kiakadod, mert ez már nem normális szint. Értem én, hogy bevéded magad, de basszus nézz már magadra meg a szövegedre. Mindezt azért írod egy random embernek, mert szólt, hogy rosszul írtál egy szót. Nagyon túltolod, de írtam, ez már téged minősít. Köpködni privátban tessék, ha szeretnél. Erről ennyit.

2020. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!