Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnátok, ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha valaki így szólítana le az utcán?

Figyelt kérdés

Még nem ismerkedtem az utcáról és ki akarom próbálni. Sok pozitív visszajelzést kaptam mostanában, szóval van magabiztosságom és remélem akkor is lesz.

Megpróbálnám a szokásos "Mennyi az idő", "Merre van az XY" formulát egy kicsit megfűszerezni.


Ti mit gondolnátok, csinálnátok, ha valaki így hozzátok szólna az utcán?

(tegyük fel, hogy a fiú helyes - de nem izmos és nem siettek sehova)


Arra gondoltam, hogy franciaként megyek oda.

A nyelv az úgy megy mintha Dél-Franciából jöttem volna és hozzátartozik az egyéniségemhez.


Tehát:

Franciául megkérdezném, hogy tud-e franciául - ha nem akkor angolul folytatom tovább.

Ezután megkérdezném, hogy merre van a Spar idegen nyelven.

Útbaigazít - én magyarul megszólalok: "Tehát akkor jobbra fordulok és utánna egyenesen?"

Elmondom neki, hogy valójában nem vagyok francia, csak megbántam volna, ha nem szólítom le.

Utánna bemutatkoznék és esetleg megkérdezném, hogy mit gondol a francia akcentusomról... ezután meg a többi jön magától.

Végül elkérném valamilyen elérhetőségét.


Ha egy ilyen szituációban lennétek, mit tennétek? 19/F



2020. júl. 2. 21:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%
Mindenki adja h milyen szar ötlet.. Közben meg ha egy "Szia megtudnád mondani az időt?" szöveggel megy bárki bárkihez el lesz küldve a picsába.. Az meg elég gáz szerintem h 2020ban nem megy angolul az útba igazítás.. Érdekes én általánosban németes voltam.. Majd középben előrehozott nyelvit csináltam.. Szóval max a tanulatlan lányoknál nem működne. Szerintem is próbáld ki legalább 1x. Legalább egyedi vagy nem átlagos.. Mondjuk a mai világban gáz ha nem követed a birkacsordát.. ☺☺ Remélem érted.😅
2020. júl. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Ja és angolból nem németből. Ez lemaradt..😅
2020. júl. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#11

Persze, hogy értem és ment a pipa

Általában amúgyis azzal jövök jól ki jó aki beszél nyelveket és intelligens.

Beszéltem én már olyannal aki jól nézett ki, de az iq szinteje az a magassága volt kilóméterben.

A birkacsordát meg soha sem követtem, mindig a magam útját járom.

2020. júl. 3. 07:46
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

De akkor minek írod ki a kérdést, ha nem érdekel, amit mondunk😂😂


Na mindegy, sok sikert

2020. júl. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#14

Engem érdekel, elolvastam minden választ

Csak a női gondolkodása nem látok bele

Ezért kérdeztem, hogy ilyenkor mit gondolnának, cselekednének

2020. júl. 3. 08:13
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok esély van rá, hogy az illető beszél franciául.
2020. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem van humorom, meg tény s való, hogy ez tud egy egyszerre kínos és emiatt is vicces szituációt szülni, amit akár jópofának is tartanék... De ha épp egy rosszabbik napomon történik ez, akkor elhajtom az illetőt a túróba, hogy szórakozzon mással. Szóval ennek a kimenetele elég sok dologtól függ.
2020. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha kipróbáltad/kipróbálod leírhatnád hogy mi lett az eredmény, érdekelne.
2020. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!